Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Peak Performance dunjacka - Peak Performance dunjacka i mycket bra skick. Storlek medium och unisex
Svart dunjacka från Peak Performance - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance i mycket bra skick. Använd ett fåtal gånger. Jackan är perfekt för höst och vinter, med långärmad design och dragkedja, även resårband i midjan. Passar perfekt för både vardag och utomhusaktiviteter. Storlek herr M.
Svart dunjacka Peak Performance - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja. Jackan har quiltad design, ribbade muddar och logga broderad på bröstet samt ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg passform.
Svart dunjacka från Peak Performance - Snygg svart dunjacka från Peak Performance med dragkedja och huva. Jackan har ett quiltat mönster och är perfekt för kyligare dagar. Den är långärmad och har en stilren design.
Svart dunjacka Peak Performance - Snygg svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan är quiltad och har ribbade muddar vid ärmsluten. Perfekt för kyliga dagar och har en stilren look som passar till det mesta. Priset kan diskuteras men de plick taxing
Svart dunjacka från Peak Performance - Säljer en svart dunjacka från Peak Performance med huva och flera praktiska fickor. Jackan har quiltad insida, dragkedja och knappstängning framtill. Perfekt för kalla dagar och har en clean, sportig look.
Svart dunjacka Peak Performance  - Svart dunjacka från Peak Performance i storlek M. Jackan har huva, horisontella quiltade paneler och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar med sin lätta och fluffiga känsla. Jackan är typ ny använd max 5 gånger, säljer pågrund av att den var för liten för mig. Kan fixa fram kvitto om du är intresserad av det. Om inte priset passar testa lägg ett bud, mvh Vidar
Svart Peak Performance dunjacka - Svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad design med breda paneler och snörning vid huvan. Perfekt för kalla dagar och har en clean look som funkar till det mesta.
Peak performance  dunjacka
Peak performance  dunjacka - 89 Peak performance  dunjacka - 90 Peak performance  dunjacka - 91

Peak performance dunjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Svart

170 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En peakjacka med några mindre skador (se bild) i använt skick.

Johnny Uhlin
Johnny Uhlin
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön meotine kappa - Säljer en grön meotine kappa!! Knappt använd och har inga defekter alls💕. Storleken är xs/s💕
Svart pufferjacka Massimo Dutti - Säljer en svart pufferjacka från Massimo Dutti, köpt på Zalando! Endast använd en vinter, väldigt ny skick. Jackan har en avtagbar huva. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear. Jackan är i storlek S men kan även passa M.
Trendig poncho zara  - Suuuuper snygg och trendig poncho jacka från Zara i storlek s , aldrig använd därav i nyskick ☺️
 Ny slutsåld Beige  jacka med hög krage från arket i ull och alpacka Arket i ull och alpacka Stl 34    - Säljer en beige jacka  med fluffig yta och hög krage. Jackan har två stora knappar framtill, snedställda fickor och långa ärmar med knappdetalj vid mudden. Perfekt för dig som gillar mysiga och trendiga jackor med lite oversized känsla. Stl 34 slut såld , jag köpte för 2299kr passar  även till Stl S
Beige kappa med bälte från Gina Tricot - Snygg beige kappa från Gina Tricot i storlek XS/S. Jackan har bred krage, knappar framtill och ett knytbälte i midjan. Materialet är mjukt och känns lyxigt, perfekt för dig som vill ha en stilren look med lite extra edge.
Mörkblå dunjacka!!!❤️ - Mörkblå  Peak Performance dun jacka i perfekt kombo av varm dunjacka/skidjacka i storlek XS! Smidig luva och diskret ficka för liftkort på ärmen! Samt inner fikor och fikor med dragkedja på sidorna.  Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear-stilen.❄️
Moncler windbreaker - Moncler jacka som håller dig stilren och bra mot vind/regn. Märket scannar och allt om ni vill ha fler bilder är det bara att höra av sig. Den är helt ny och säljer den för ett underbart pris. Pris ej hugget i sten
Grå dunjacka Stone Island med huva - Snygg grå dunjacka från Stone Island med huva och svarta detaljer. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och två sidofickor med zip. Klassisk Stone Island patch på vänster ärm. Perfekt för kyliga dagar och stilren streetwear.