Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Peak performance jacka - En snygg och fräsh dunjacka från peak performance i storlek m
Peak Performance Jacka - Peak Performance jacka!
peak performance puffer jacka - en peak performance puffer jacka som sällan har varit till användning. Denna jacka har jag använt ungefär 2-4 gånger max. Det är en väldigt fin färg på jackan och jackan har inga defekter på sig osv
Olivgrön jacka från Peak Performance - Säljer en olivgrön jacka från Peak Performance med quiltade detaljer och dragkedja. Jackan har en stilren design med långärmade ärmar och en praktisk bröstficka med dragkedja. Perfekt för kyligare dagar.
Grön peak performance jacka - Storlek s passar dig som är runt 180! Pris går att diskutera.
Grön jacka från Peak Performance - Säljer en grön jacka från Peak Performance. Perfekt för höst och vinter. Jackan har några fläckar men är annars i bra skick. Har inte testat att tvätta jackan så fläckarna kanske går bort. Passar för både vardag och utomhusaktiviteter.
Grön peak performance jacka  - Bra skick med en liten skada på ryggen.
Peak performance jacka
Peak performance jacka - 89

Peak performance jacka

Storlek: M/L HERR
Kategori: Jackor

1300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej!⚡️säljer min peak performance vinterjacka! Det är en dunjacka. Den är i mycket bra skick 9/10. I storlek L men passar som M/L. HERR. Använd fåtal gånger. Den är super mysig och varm. Det är en grön olive/svart vinterjacka. Skriv gärna vid frågor!😊⚡️

Holmgren
Holmgren
(8)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mörkblå Dunjacka  - Hej, säljer en mörkblå pufferjacka från Save the duck med glansig finish och huva. Skick 9/10 och har verkligen använts sparsamt. Jackan har två stora fickor med dragkedja och en snygg, modern look. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Passformen är normal (Har du stl M så kommer den passa dig utmärkt) Jag köpte jackan på Ströms på Kungsgatan i Stockholm för 3400kr. Säljer den billigt för att jag har vuxit ur den. Mycket populär och fin jacka!! Bara att skriva om du undrar något.
Adidas Ultraboost Beige - Varsamt använda Adidas Ultraboost sneakers i storlek 39, beige och grå toner med stickad ovandel och vita Boost-sulor. Skorna har klassiska tre ränder på sidan och matchande beige snörning. Perfekta för dig som gillar stilrena och bekväma sneakers med modern design. Säljer billigt för har ingen plats för dem.
Liknande annonser
Visa alla