Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Pilot jacka - Säljer denna pilot jackan som jag fått från en vän. Den kommer inte till användning💓
Pilot jacka (oversized) - Säljer denna vårjacka jackan som är köpt på Nakd förra året. Den har använts under förra hösten men inte så mycket mer än så, alltså är den i bra skick. Den är väldigt varm vilket är perfekt vid kallare väder. Den köptes för 900 kr.
Zara pilot jacka med Teddy  - Finaste pilot jackan från Zara, skulle säga small om man vill ha tröja under men den är märkt medium🖤Mjuk svart Teddy inuti. Jag har köpt den secondhand och själv har jag använt den 1 gång och tycker den är i fint skick.
Svart pilot jacka - Men teddyfoder. Köpt nyss säljer då den var för liten så den är inte använd. original pris 999
Pilot jacka med päls💗 - Pilot jacka i storlek 34, mycket bra skick använd 1 gång.
”Pilot” jacka - Helt ny (med prisslapp kvar).
Pilot jacka i bondat material - Säljer min jacka då den aldrig kommer till användning. Superfin och som ny!
Pilot jacka
Pilot jacka  - 89 Pilot jacka  - 90 Pilot jacka  - 91

Pilot jacka

Storlek: S/M
Kategori: Jackor
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min pilot jacka då den ej kommer till användning, köptes oktober 2022 använd fåtal gånger, mötas och fraktas, nypris 800kr, säljer för 500 (pris kan diskuteras)

Livia Paixao
Livia Paixao
(6)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla