Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Polo jacka  - Snygg svart dunjacka från Ralph Lauren med huva och dragkedja. Jackan har långa ärmar och två praktiska fickor med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar. Pris kan diskuteras!!!
Polo jacka - Poli club jacka
Polo Ralph lauren jacka - Tja! Säljer nu denna sjukt snygga Ralph lauren jackan för ett bra pris🌟 Storleken är S men passar även M, nypris = 4 500. Det går att spänna åt midjan för att hitta den perfekta passformen🤝🏼
 Polo Ralph Lauren jacka - Oanvänd polo jacka. Det var en present till lillsyrran men den var för stor. Försöker sälja den snabbt nu
Helt ny polo jacka  - Helt ny storlek m passar även S
Polo vinter jacka  - Jag försöker bakna min vän jacka så kom med ett bjud
Polo jacka - Oanvänd ny jacka jag fick den som present det är förstor för mig och jag vill sälja den fast pris
Polo jacka  - Säljer denna underbara jackan pga har växt ut den är i mycket bra skick använt fåtal gånger priset kan diskuteras vid seriös köpare
Äkta Polo jacka
Äkta Polo jacka  - 89 Äkta Polo jacka  - 90 Äkta Polo jacka  - 91

Äkta Polo jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Äkta pola jacka säljer pågrund av att den är för stor, inget fel på jackan.

AA
AA
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan  från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och klassisk Moncler-logga på ena ärmen. Dragkedja framtill och ribbade muddar för en clean look. Perfekt för dig som vill ha något stilrent och bekvämt.
Svarta bootcut jeans med nitar - Säljer ett par svarta jeans med bootcut-snitt och coola silverfärgade nitar på fickorna både fram och bak. Jeansen har låg midja och är gjorda i ett klassiskt jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill sticka ut lite extra. Lagt nitarna själv och sprättat upp nertill.
Grå/brun teddyjacka - Såå varm o mysig!! Nästintill oanvänd 💗 Nypris: 449kr
Grå vindjacka från Moncler med huva - Snygg grå vindjacka från Moncler med huva och stora vita logotypdetaljer framtill. Jackan har tre dragkedjeförsedda fickor, justerbar nederkant och Moncler-märke på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Tveka inte på att DM'a för frågor. Pris ej hugget i sten
Under armour jacka - Vindjacka i toppskick, Använd 3 ggr så condition på den här är 10/10
Mörkgrön pälsjacka från Meotine XS/S - Snygg mörkgrön jacka från Meotine med stor fluffig päls på kragen. Jackan har en croppad passform, knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är ullblandning och pälsdetaljen ger en lyxig vibe. Använd ett fåtal gånger och inga defekter
Rutig kappa - Så fin med trekvartsärm!!🫶🏻🤍