Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka  - Snygg jacka från Scotch & Soda
Jacka - Snygg jacka från zara
Jacka - En beige jacka som är tunn och skön. Har luva, två fickor. Ser inga hål eller fläckar
Jacka - Säljer denna svarta jackan från vero moda
Jacka  - Från hm 🥰
Jacka  - Säljer en rutig jacka från Vailent. Jackan har mysigt teddyfoder, krage och detaljer vid fickor och nederkant. Stängs med dragkedja framtill och har en loose passform. Perfekt för kalla dagar. Jackan har används och syns vid krage och ärmarna men går nog bort efter tvätt.
Jacka  - Snygg Svea jacka
Jacka
Jacka - 89 Jacka - 90 Jacka - 91

Jacka

Storlek: L
Kategori: Jackor

170 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättemysig, kortare jacka från Pull&Bear. Använd några gånger förra våren men inget som är märkbart. Stor jacka som man kan ha tjockare tröjor under🥰 köpt i Polen och kommer därför inte ihåg utgångspriset, men cirka 399kr-499kr💕

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Beige lång väst - Dethär är en beige lång väst från Vero Moda i strl s som är helt oanvänd! Den är varm, superskön och perfekt nu under hösten💕🍂 Säljer pga den är lite tight över rumpan när jag knäpper den. Jag är 160cm för referens på längden. Nypris 499kr☺️
Mörkblåa jeans - Ett par mörkblåa jeans från Cubus i strl S som är använda en del men det är inget som synd mer än på lappen som är lite lös. Nypris 399kr💙
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →