Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Regnjacka - Regnjacka i ett tunnt material.  Storlek M
Svart allvädersjacka  - Jag säljer denna snygga jacka som är för lite för liten på mig som är S. Och är perfekt nu och sen till hösten. Detta är dock intressekoll så lägg bud ifall ni är intresserad av att köpa.
Regnjacka - Super fräsch Regnjacka  använd några gånger storlek  säljs för 250kr
Rosa regnjacka - Ceriserosa regnjacka med huva från McKinley i storlek 40, fickor med dragkedja framtill. Jackan är använd ett fåtal gånger så i gott skick.q
Blå regnjacka - Storlek S, fett cool, sitter tyo skinny runt kroppen så den är ganska varm vilket är skönt. Bra vattentät. Säljer för att den är lite liten. Pruta på bara.
Allvädersjacka från Intersport  - Nyskick, McKinley Intersport
Allvädersjacka / regnjacka
Allvädersjacka / regnjacka  - 89

Allvädersjacka / regnjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer en allvädersjacka i nyskick som köptes från Decathlon för en månad sedan. Använd endast en gång på en kort vandring uppe i fjällen, där den funkade galant! Storleken är M men kan upplevas lite mindre i storleken. Färgen är en superfin kall blå. Den är vatten- och vindtålig och har flera fickor.

weronikawallin
weronikawallin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Meotine Jacka - Jättefin jacka från Meotine, aldrig använd med prislapp kvar. Storlek XS/S, nypris 3500kr. Pris går att diskutera vid snabb affär. Kan mötas upp, med tanke på dyr vara (dock nära där jag bor). Överenskommelse sker innan köp! Säljer för 2800kr! Inte annonspriset
Svart teddyjacka från Moncler - Snygg svart teddyjacka från Moncler med dragkedja framtill och diskret logga på ärmen. Jackan har en klassisk passform och är tillverkad i mjukt material med quiltade detaljer på bröstet och ärmarna. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Ljusblå dunjacka från Fjällräven - Säljer min jätte mysiga fjällräven jacka som är som ny❤️❤️Man håller sig riktigt varm och fryser inte i det kalla vintervädret! postar samma dag eller dagen efter köpet. Skriv om frågor eller egna bilder ❤️(har lappar och kvitto)
Beige cropped trenchcoat med knappar - Snygg trenchoat från pull and bear
Patagonia  -  Sälja min killes jättesnygga populära väst för att han inte använder den mer och har växt ut den Det är i storlek medium, men passar också L och smal beroende på hur man vill att den ska sitta. Nypris är 1500
Beige teddyjacka med dragkedja - Super fin jacka från Zara🫶🏻
Moncler cardigan  - Skick: 9.5/10