Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Jacka
Jacka  - 89 Jacka  - 90

Jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke:
Färg: Vinröd

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lurvig Vinröd jacka, pris går att diskuteras. Knappt använd bra skick, storlek S. Kan skicka mer bilder om ni frågar.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Colmar jacka - En vinröd jacka från märket colmar. Den är i superbra skick, den har inga defekter❗️Det är storlek 48 motsvarar ungefär Small🤗Den har inte kvar lappen som är på bilden🙌 Perfekt nu till hösten😮‍💨
Jacka  - Helt oanvänd jacka  i storlek 34!
Jacka  - Vinröd jacka, använd några gånger men högra fickan är lite sönder och går absolut att sy ihop. De står L men är som en S.
Teddy jacka - Använd fåtal gånger
Jacka - Vinter/höst jacka från zara i strl S, den är fodrad och går även att stänga🥰
Jacka - En lätt jacka från Cappuccini som jag köpte secondhand. Fint skick och inga större tecken på slitage. Säljer då den är för lång för mig som är 162 cm. Strl 44 :) Pris kan diskuteras.
Jacka - Vinröd lite kortare jacka i mockaliknande material. Aldrig använd. Nypris 799 kr.
Fortsätt i appen →