Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Beige jacka från Save The Duck
Beige jacka från Save The Duck - 0 Beige jacka från Save The Duck - 1

Beige jacka från Save The Duck

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Save The Duck
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

649 SEK

Frakt från 54 SEK
Beskrivning

Snygg beige pufferjacka från Save The Duck. I skrivande stund är det den ända som ligger ute på Plick i just denna modellen💫 Jackan är i väldigt fint skick. Enda defekten är att det finns en liten fläck på armbågen.(Kan skicka bild vid intresse) Stolek:S

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Dsquared2 Keps - Helt oanvänd Dsquared2 Keps. Skick 10/10
Dsquared2 Tröja - Dsquared2 tröja i fint skick. Skick 8/10 Stolek: 16Y
Marinblå espadrillos från Massimo Dutti - Marinblåa espadrillos i mocka från Massimo Dutti med klassisk jutesula och diskreta sömmar runt kanten.Skicket är galet bra och mockan är mjuk och i väldigt fint skick. Stolek:40
Grå sweatshirt från Morris - Säljer en stilren grå sweatshirt från Morris med mörkblå text och emblem på framsidan. Tröjan har långa ärmar och rund halsringning. Skick: 7/10. Storlek: (M)
Just Junkies  - Säljer nu dessa Just Junkies jeans i Stolek:30/32 Skicket skulle uppskattas till (7/10)
Mörkblå jeans från Diesel - Snygga blå jeans från Diesel med en klassisk femficksdesign. De har en lätt slitning på framsidan för en trendig look. Nyskick på jeansen och alla tags kvar. Stolek: W29 Nypris:1999kr
Valentino garavani  - Säljer ett par valentino garavani. Skorna har klassisk låg profil, vita snören och diskreta sömmar. Tillverkade i slätt läder med en stilren och modern look.
Svarta Saint Laurent sneakers  - Snygga svarta sneakers från Saint Laurent i mocka med detaljer i läder och svarta skosnören. Klassisk låg modell med vit sula och diskret logga på plösen. Perfekta för en stilren och trendig look. Enda defekten är att de är några små jack vid anklarna (kika på bilderna)
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →