Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sail Raicing Jacka Carbon - Jackan är intw trasig och har inte tappat sin färg eller kvalitet. Detta är en jacka som verkligen håller kvar värma och är vatten tät. Den är lätt men gör ett tungt jobb att hålla en från kylan.
tunn dunjacka sail raicing  - Säljer en jättesnygg jacka från sail raicing! Bra kvalitet och i jättefint skick! Storlek xs!🫶🏽
Sail raicing jacka  - Sail raicing jacka storlek XL
Sail raicing jacka - Helt ny sail raicing jacka som ny priset ligger på 7000-8000
Sail raicing jacka - Så fin sail raicing jacka köpt för 1 årsen men kommer nt till användning längre. Har använt den max 5 gånger så den är bra skick. Pris går att diskutera vid snabbaffär!
väst SAIL RAICING - Supersnygg väst från sail racing som inte längre säljs. i jättebra skick och är väldigt tjock så man håller sig varm🫶🏼
Sail Raicing Glacier Bay Parka Jacka - Sail Raicing Glacier Bay Parka jacka i svart med Gore-Tex-material. Nypris: 7999kr Välanvänd, lite smutsig i bilden men rengöra självklart vid köp! Storlek: XS/S.
Sail Raicing Vit Jacka  - Sail Racing vit jacka i bra skick, varm och stabim😍
SAIL RAICING
SAIL RAICING - 89

SAIL RAICING

Storlek: S-M
Kategori: Jackor
Märke: Sail Racing

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en Sail raicing jacka som jag haft i lite mindre än ett år den är använd endast 1 vinter och den är i nyskick nästan som ny,säljer den för 1200kr och går ej ner i priset, kan mötas upp i Helsingborg eller frakta den vid intresse kontakta mig. Str

L
L
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
slutsåld hm jacka - Quiltad jacka i mörk mullvadsbrun färg. Väldigt fin passform med knytband i midjan. Endast använd en gång och är i nyskick. Jackan är slutsåld i butik. Perfekt till både vardag och höst/vår
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
Arcteryx skidjacka mössa på köpet! - Arcteryx skidjacka köp jackan och du får mössan med! Modell Sl Beta nypris 5500. Perfekt för skidbacken eller för vardaglig användning!
Blå dunjacka från Fjällräven - Blå dunjacka från Fjällräven med stor huva, gula snören och klassisk logga på bröstet. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och tryckknappar framtill. Perfekt för kalla dagar och har en schysst, puffig look. Helt ny helt, oanvänd, inga märken eller ngt. Kvitto och förpackning saknas