Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Oanvänd beige oversized puff jacka  - Säljer en snygg beige puffer jacka som aldrig kommit till användning då den tyvärr var förstor för mig (storlek 36 kan nog passa en 38 också, jag är en 32-34). Jackan är ifrån Shein och är lagom varm för vår/tidig höst. Färgen är mer som på mina bilder, inte Shein’s.
Puffer jacka - Superfin vinterjacka från mc kinley i storlek 158-164 men sitter som en xs (jag är storlek s på bilderna).
Puffer jacka - Storlek Xs/S Röd/orange puffer jacka  Väldigt vindtät och varm Väldigt mysig
Puff jacka - Så snygg oversized puff jacka från Nelly, storlek S och använd fåtal gånger därav bra skick.
Oversized puffer jacke
Oversized puffer jacke - 89

Oversized puffer jacke

Storlek: S
Kategori: Jackor

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny puffer jacket med prislappar kvar från Jeans Industry. Den va lite för stor för mig, Köpt för 900kr men säljer för 450kr. Kan gå ner lite i pris vid snabb affär.

Elina
Elina
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå klänning PLT - Helt oanvänd mörk blå klänning från PLT, den var för stor för mig vid brösten därav säljer jag den nu. Kan gå ned i pris vid snabb affärr
Liknande annonser
Visa alla