Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skidjacka  - En jacka som har använts under två dagars skidåkning 🎿🩵🤍. Den är egentligen en vanlig höst/vinterjacka men passar bäst för skidåkning. Den köptes från G-Star för 2600kr.
skidjacka - Säljer en cool skidjacka från Wall Ride med leopardmönster i svart, vit och röd. Jackan har dragkedja och långa ärmar, perfekt för både backen och vintern generellt. Den har praktiska fickor med dragkedjor och en hög krage för extra skydd mot kyla. Har ficka för liftkort. Är knappt använd och i väldigt gott skick. ❤️❤️
Svart skidjacka  - Svart skidjacka, använd fint skick, i storlek 34,
Skid jacka - Väldigt praktisk då den har knäppe inuti så man slipper få in snö. Storlek 158-164 men skulle passa Xs också då jag själv har använt den och är en Xs. Den är i princip i nyskick, använd 4 dagar!💕💕
Skidjacka - Svart/mörkblå skidjacka i herrmodell barn storlek 16XL men passar mig som vanligtvis har storlek xs/s och är 1,62 cm lång
Skidjacka  - Säljer nu min skidjacka då den inte kommer till andväning. Använd en säsong. Ny pris 1599kr
skidjacka - boxig skidjacka, ganska kort men oversize & puffig. i princip aldrig använd pga åkte aldrig till fjällen i vintras 🙃
Skidjacka
Skidjacka  - 89 Skidjacka  - 90 Skidjacka  - 91

Skidjacka

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Färg: Svart

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart skidjacka från stadium i storlek 36, bara använd i en vecka

TildaMahrberg
TildaMahrberg
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan  från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad front och fyra fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen och ribbade muddar. Perfekt för lager-på-lager och streetstyle.
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!
colmar dunjacka svart  - super fin svart colmar dunjacka, super fint skick förutom att dragkedjorna blivit lite rostfärgade! står storlek 42 i men passar perfekt på mig som har xs/s💕 perfekt höst jacka!
Grön jeansjacka från Zara - Snygg grön jeansjacka från Zara med klassisk krage, stora fickor framtill och knäppning med silvriga knappar. Jackan har en loose passform och är perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
INTRESSEKOLL PÅ HELT SLUTSÅLD JACKA!!❤️🥰 - Vill se intresset för denna jätteeftettraktade HEELT slutsålda jackan från mango! Den är i Italien wool material så den är väldigt varm och skön och den är i nyskick!! Nypris är 1200kr men jag kommer sälja för 1000 då den är i toppskick! Inga defekter ändast använd 3 gånger🥰🥰🥰❤️ säljer då jag behöver pengar! I storlek M men passar även större/mindre!
Svart cardigan jacka från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har rund halsringning, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade ärmar och quiltad polyester framtill ger en modern look.