Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Läderjacka - Vintage jacka i mockaläder. Storlek L Skick 10/10
Läder jacka  - Fejk läder  Tjock! Bra i höst
läderjacka! - skitsnygg mörkbrun läderjacka i jättebra kvalitet. passar lite åt den tightare sidan på mig som är 178cm och används därför inte så mycket längre. pris kan diskuteras
Äkta läderjacka - Ärvd läderjacka.  Säljer för den ej kommer till användning.   Egentligen en herr-jacka
Läderjacka - 100% läderjacka från Seleced Homme!🤎 Inköpt på herravdelningen och därför oversized modell på mig som är S. Fickor på sidorna med dragkedja och innerficka. I väldigt fint skick! Perfekt till vår, sommar och höst. Inköpspris: 1600kr
Ljusbrun läderjacka  - En ljusbrun läder jacka från bik bok som råkade vara för stor för mig. Som sista bilden speglar är mitten knappen lös men väldigt lätt att laga. Det till kommer även ett skärp i samma material.
Läderjacka med fluff
Läderjacka med fluff - 89 Läderjacka med fluff - 90 Läderjacka med fluff - 91

Läderjacka med fluff

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Retro
Färg: Brun

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tung och varm! jacka. Perfekt i höst, superfin kvalitet knappt använd. Köpt på Humana för 800kr men den har ej kommit till användning.

Lisa
Lisa
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Baseball jacka - Röd fräsch jacka med tryck, står XL som storlek men snarare L.
Stickad tröja - Stickad tröja från Vintage Supply.   Sjukt snygg, trevligt material, knappt använd.
GANNI jacka - Vinyljacka i ljusbrunt från GANNI. Sparsamt använd. Sjukt cool! Köpt för 6800kr. Säljs ej längre.
Liknande annonser
Visa alla