Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stine island windbreaker - Bra skick!
Svart pufferjacka från Stone Island Junior - Säljer en svart pufferjacka från Stone Island med huva och dragkedja framtill. Jackan har den klassiska loggan på ärmen och två snedställda fickor framtill. Riktigt varm och skön. Passar allt ifrån 160 till 180, jag är 190 och den passar nästan mig, lite kort. Skriv för mer bilder. Ny pris ca 7000 kr. Finns 2 st små hål som syns väldigt väldigt lite. Köpt från flannels.com för cirka 5 år sedan
Stone Island Junior Jacka  - Detta är en min Stone island jacka jag växt ut sedan länge men inte orkat sälja. Denna är i superb skick då jag knappt använt den. Jackan är köpt på NK i Stockholm och nypriset ligger strax över 4300 kr. Den är från speciell tyg kollektion med vit badge.
Svart vindjacka från Stone Island Junior - Snygg svart vindjacka från Stone Island Junior med huva och dragkedja framtill.
Stone Island down jacka Junior - Säljer Stone Island jacka då jag vuxit ur den. Jackan är i bra skick
Stone island junior jacka - Skicka 9,5/10 inga skador knappt använt den säljer eftersom att den är för liten. Nypris 4149kr köpt på NK i Göteborg. Kvitto följer med (äkta).
Stine island jacka junior
Stine island jacka junior - 89 Stine island jacka junior - 90 Stine island jacka junior - 91

Stine island jacka junior

Storlek: 14 y
Kategori: Jackor
Märke: Stone Island
Färg: Svart

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väldigt bra skick på jackan och storleken är 14 y ungefär 155-160 cm. Passar dig som vill ha en stilren jacka nu till våren! Priset är inte hugget i sten och det betyder att det är förhandlingsbart!

Linda Svenungsson
Linda Svenungsson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå pikétröja från Polo Ralph Lauren - Säljer en klassisk blå pikétröja från Polo Ralph Lauren med krage och knappslå. Tröjan har korta ärmar och den ikoniska gröna loggan broderad på bröstet. Perfekt för en stilren och avslappnad look. Storleken är 14-16 år Large
Replay Anbass Hyperflex grå jeans - Säljer ett par Replay jeans i grå tvätt. Byxorna har fem fickor, dragkedja och raka ben. Märkeslapp bak i midjan och klassisk Replay-design. Perfekta för dig som gillar stretchiga och bekväma jeans.
Svart sweatshirt från Jacob Cohën - Säljer en svart sweatshirt från Jacob Cohën med tryckt logga i blått framtill. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Ljusgrå hoodie med tryck från BVALDI - Säljer en ljusgrå hoodie med dragkedja från BVALDI. Tröjan har tryck med två händer och text på bröstet, huva med dragsko och två fickor framtill. Perfekt för en avslappnad stil.
Ljusblå pikétröja från Stone Island Junior - Säljer en ljusblå pikétröja från Stone Island Junior med klassisk krage och knappslå framtill. Tröjan har korta ärmar och en broderad logotyp på bröstet. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Morris - Säljer en ljusblå kabelstickad tröja från Morris med rund halsringning och broderad logga på bröstet. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar. Merin ull som anpassar sig efter väder. Men den har ett litet hål.
Liknande annonser
Visa alla