Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gul pufferjacka med fuskpäls från Sublevel - Snygg gul pufferjacka från Sublevel med fuskpäls på huvan och quiltad design. Jackan har dragkedjor i kontrastfärg, flera fickor och en badge på ärmen. Perfekt för kalla dagar och ger en cool streetstyle-vibe.
Gul vindjacka - Tunn men är i bra skick.
Gul vindjacka från kappa - Snygg vindjacka från kappa köpt i Italien! Säljer då den inte kommer till användning längre. Inga defekter och känns som ny! 🌞 nypris 799kr
GUL VÄST - Säljer min gula väst som är ifrån Just Key. Den köptes i februari och är endast använd en gång då jag tvivlade på färgen:) Köparen står för frakt!:)
Gul parkajacka med fuskpäls - Säljer en snygg gul parkajacka med fuskpäls på huvan. Jackan har långa ärmar och dragsko i midjan för en justerbar passform. Perfekt för höst och vinter med sina praktiska fickor och knappar framtill. Huvan är avtagbar och insidan är fodrad för extra värme. 🧥✨
Gul regnjacka - Säljer en snygg gul regnjacka i bra skick. Den har långa ärmar och praktiska fickor med knappar. Perfekt för regniga dagar och håller dig torr och stilren. Jackan har en klassisk design med en mörk insida och detaljer i form av knappar och dragsko vid huvan. Vid armslutet är det ett litet hål, i övrigt som ny.
Colmar väst gul - Den är i väldigt bra skick använt den fåtal gånger  Köpt för 1999kr
Gul parkajacka med fuskpäls - Snygg gul parkajacka med stor huva kantad av fuskpäls. Jackan har en dragsko i midjan för justerbar passform och praktiska fickor framtill. Perfekt för kyliga dagar.
Gul fuskpäls
Gul fuskpäls  - 89 Gul fuskpäls  - 90 Gul fuskpäls  - 91

Gul fuskpäls

Storlek: M
Kategori: Jackor
Färg: Gul

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna mysiga gula tjocka Oversized fuskpäls som knappt är använd. Den har fickor dock inga knappar eller dragkedjor

M1ssNovmeber
M1ssNovmeber
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
MoNcler cardigan dam - En moncler cardigan från TURKIET i strl xs eller s? minns inte alls men sitter bra på mig som bär vanligtvist strl xs. Inga defekter föruttom att det finns lite fluff som kommer ut från olika ställen i jackan men det är inte så synligt.
Grön croppad trenchcoat från H&M - Snygg grön croppad trenchcoat från H&M med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid mudden och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look. Passar xs-s
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med röd logga på bröstet. Köpt ifrån Zalando för 3597 kr säljs då jag redan har börjat använda en annan jacka. Pris går att diskutera!
Lululemon define jacket  - Säljer denna så snygga Lululemon koftan i en jättehärlig turkos färg. Kan absolut tänka mig byta mot annan färg! Skönt material och fin passform. Passar XS-S. Den är i praktiskt taget nytt skick, det är väldigt bra kvalitet! 🩵🩵🫧 (bild 1 är lånad från TikTok, @theasettergren)
Mörkbrun ullkappa med knappar - Säljer en stilren mörkbrun kappa i ull med rund halsringning och två stora knappar framtill. Jackan har en rak och loose passform, diskreta fickor och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Brun teddyjacka med dragkedja - Mysig brun teddyjacka med hel dragkedja framtill och hög krage. Jackan har en loose passform och är tillverkad i fluffigt teddy-material som håller dig varm och skön. Perfekt för kyliga dagar och enkel att styla till både jeans och mjukisbyxor.
Beige trenchcoat med bälte från Zara - Säljer en beige trenchcoat från Zara med bred krage, långa ärmar och knytbälte i midjan. Jackan har en loose passform och är tillverkad i bomullsmaterial. Perfekt för vår och höst när du vill ha en chill och snygg look. Passar både Xs och S
Quiltad grå jacka från Zara - Jätte snygg jacka från Zara 🩷 Köpt innan sommaren och har använt den, men den har hållt sig i super bra skick!