Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart Colmar jacka  - (BYTE) eller köp vid ett rimligt pris) denna jacka sitter som s/xs!Jag köpte denna jacka här på Plick men den va lite liten och undrar om nån skulle vilja byta för skulle behöva en större storlek (m/46-48) lite av C på märket är lite borta men den syns fortfarande! Kan också tänka mig att sälja den för runt 2500-3000
Svart colmar jacka - Säljer en svart glansig pufferjacka från colmar med lång ärm och klassisk quiltad design.  Nypris 3700 o andvänt hyfsat sparsamt! Pris kan diskuteras vid snabb affär och skriv för fler bilder runt S/M i storleken! Har  en liten defekt på ena axeln men de syns knappt!
Colmar jacka  - Colmar jacka - svart - skick 9/10, väldigt bra skick utan några defekter! - storlek 40, vet ej riktigt exakt vad de motsvarar, men de kan vara barnstorlek, uppskattar att den passar någon runt 150-155cm, (vuxen XXS) - lite tjockare dunjacka som är perfekt just nu och fram mot våren - hör av er vid frågor🙌
Svart Colmar jacka - Svart vinterjacka från Colmar. Nästan som ny då den bara är använd sparsamt under en vinter. Svensk Strl S💕💕
Colmar jacka - Säljer nu min vinterjacka då jag vill köpa en annan. Köptes på kidsbrandstore för cirka 4500kr. En liten defekt finns på ryggen längst ner där själva ”C”et har försvunnit. Defekt finns på fjärde bilden. (Inget som är så värst märkbart) 🌸 Pris går att diskutera. Finns kvar tills markerat såld. 💗
Colmar jacka - Min fina vinterjacka har tyvärr blivit för liten på mig, endast haft den en vinter så den är som ny! Storlek XS
Colmar jacka - Säljer min colmar jacka från hösten-vintern 2024, nypris 6999kr. Jag säljer den då den tyvärr är för stor för mig. Den är knappt använd och är därför i väldigt bra skick. Jackan har inga defekter och är perfekt nu till vinter. Den har en avtagbar huva och är gjord av vattenavvisande återvunnet tyg, med en stilren effekt. Den framträdande kragen med tätare quiltning ger dig värme och komfort du behöver för att klara de kalla vinterdagarna.
Svart Colmar jacka
Svart Colmar jacka  - 89 Svart Colmar jacka  - 90 Svart Colmar jacka  - 91

Svart Colmar jacka

Storlek: 166CM
Kategori: Jackor
Märke: colmar

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett jätte snygg och skön jacka som kan användas året runt. Den har används lite till och från under ett halvår men väljer att sälja nu för att den inte kommit till så mycket användning under den senaste tiden.

Tuva Ölvestad
Tuva Ölvestad
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Linnebyxor💕 - Beiga linnebyxor💕Super skönt material, ordenariepris: 700kr
Fin kofta! - Mörkblå cool kofta💕
Ettys sneakers! - Knappt använda doja sneakers från ettys. Skit snygga till sommaren💕
Liknande annonser
Visa alla