Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Colmar jacka - Säljer min colmar jacka från hösten-vintern 2024, nypris 6999kr. Jag säljer den då den tyvärr är för stor för mig. Den är knappt använd och är därför i väldigt bra skick. Jackan har inga defekter och är perfekt nu till vinter. Den har en avtagbar huva och är gjord av vattenavvisande återvunnet tyg, med en stilren effekt. Den framträdande kragen med tätare quiltning ger dig värme och komfort du behöver för att klara de kalla vinterdagarna.
Colmar jacka - Super fin jacka i jätte bra skick, inga tecken på användning. Nypris 4800kr. Jag är ca 165cm och 17år, passar super bra även fast storleken är 14år/164💕kan tänka mig att diskutera priset
Intressekoll Colmar jacka  - Intressekoll på min favvo colmar jacka. Vill de vad jag kan få den för. Super snygg men har tröttnat på den lite. Köpt vintern 2023 men är i otroligt bra skick med inga defekter. Om du är intereserad är det bara att fråga om egna bilder.❤️❤️❤️
Colmar jacka - Snygg Colmar jacka bra nu under vintern, dragkedjan vid ena fickan är sönder och märket har blivit återfästat. Passar runt 164. Hör av dig vid minsta fundering (31)
Colmar jacka  - Säljer en snygg colmar jacka som är grå blå. Finns 2 små defekter som ej syns. Den är i storlek 44 men passa mig som har s/ m
Colmar jacka - Jättesnygg colmar jacka som är i väldigt bra skick. Storlek 50 men skulle säga det passar även lite mindre. Lite glansig och silvrig insida. Säljer då jag har en till colmar jacka.
Colmar jacka - Snygg jacka i väldigt bra skick
Colmar jacka
Colmar jacka - 89 Colmar jacka - 90

Colmar jacka

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Märke: colmar

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Perfekt höst/vår jacka, säljer pågrund av att den inte kommer till användning! Nypris, ca 2500

lindenemelie
lindenemelie
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Beige jacka med päls från Meotine - Säljer en beige jacka från Meotine med fluffig päls runt kragen. Jackan har stora svarta knappar, två bröstfickor med lock och en loose passform. Materialet är ullblandning och pälsen ger en lyxig vibe. Perfekt för dig som vill ha en snygg och trendig look.
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
J.Lindeberg field jacket - Säljer en riktigt snygg och trendig J.Lindeberg field jacket i nyskick, storlek S, vid frågor är det bara att skriva //Grament
Raulph lauren puffer S - En puffer jacka från polo raulph lauren i storlek small. Passar mellan 180-185 cm ganska bra. Det som medföljer är tag. Bra skick utan skador (9/10) endast zippern är lite trög. Skriv vid någon fundering
Svart pufferjacka från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två framfickor i stickat material och Moncler-logga på vänster ärm. Dragkedja framtill och ribbad nederkant ger en snygg och modern look.