Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Jacka i mockaimitation
Jacka i mockaimitation - 89 Jacka i mockaimitation - 90

Jacka i mockaimitation

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: VERO MODA
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Knappt använd, som nyskick. Köpt på vero moda för något år sen 😊 Normal i storlek.

Maja
Maja
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jacka i mockaimitation  - 🤎!Fodrad svart jacka i mockaimitation!🤎 Trendig och väldigt varm jacka som är skitsnygg nu till både hösten och vintern!! Jackan är välanvänd men är i bra skick. Priset går att diskutera 💓💓
Jacka mockaimitation  - Superfin jacka i mockaimitation 🖤
Svart jacka från Amisu i mocka-imitation - Svart jacka från Amisu i mocka-immitation med dragkedjor och knappar i silver. ”Biker jacket”-stil  Köpt på New Yorker för ett antal år sedan, men inte använd så mycket. Fint skick, men kan finnas tecken på användning.   Storlek 36. Normal i storleken.
Svart mockaimitations jacka - Jättefin med tecken på användning som lite creasing men inget märkbart !! Pris kan diskuteras
Jacka i mocka  - En jacka i mocka
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Blå Moncler windbreaker  - Säljer en mörkblå vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på armen och snygga detaljer med röd och vit rand på huvan. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för vår och höst. Klassisk passform och elastiska muddar vid ärmslut.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka