Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skidjacka  - En jacka som har använts under två dagars skidåkning 🎿🩵🤍. Den är egentligen en vanlig höst/vinterjacka men passar bäst för skidåkning. Den köptes från G-Star för 2600kr.
Skidjacka - Jag ska sälja min gamla skidjacka för att den är för liten och tar platts men även för att jag ska köpa mina egna nya skidkläder. Den är inte helt ny men inte så sliten häller. Om man skulle köpa en ny skulle den kosta runt 1400kr Köparen står för frakten
Skidjacka - Super fin skidjacka från dope, oanvänd
skidjacka - Säljer en cool skidjacka från Wall Ride med leopardmönster i svart, vit och röd. Jackan har dragkedja och långa ärmar, perfekt för både backen och vintern generellt. Den har praktiska fickor med dragkedjor och en hög krage för extra skydd mot kyla. Har ficka för liftkort. Är knappt använd och i väldigt gott skick. ❤️❤️
Skidjacka - Säljer min fina skidjacka från montec, den är använd under en vecka men är i nyskick. Den har supermycket funktioner (på bilden har jag spänt in den). Passar allt ifrån xxs-s skulle jag säga. Nypris på den var 2700kr. Kan gå med i pris något🌸🩷
Skidjacka  - Superfin skidjacka ifrån Tenson som använts en säsong!😍 I storlek 38 men passar även mig som har storlek 34/36😇Nypris över 3000!
Tenson Skidjacka - Tenson skidjacka, ca 4 år gammal, 9/10 skick. Storlek S
Skidjacka
Skidjacka - 89 Skidjacka - 90 Skidjacka - 91

Skidjacka

Storlek: M/S
Kategori: Jackor
Färg: Svart

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min så snygga svarta skidjacka från dope! Jag har var använt den en säsong. Skriv om du har fler frågor!!🤍 Säljer även den beiga skidjackan i en annan annons!! Och ett par skidbyxor från dope!

Ebba
Ebba
(9)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
HERNO jacka - Säljer nu denna sjukt sällsynta och stört snygga herno jacka! Den är i size 48,  motsvarar S! Skick 9/10 inga defekter! Modellen är 179cm! Luvan är avtagbar! Hör av dig vid minsta fundering 🙌🤩
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Svart träningsjacka från Lululemon NY - NY Snygg svart träningsjacka från Lululemon med guldiga dragkedjor och figurnära passform. Jackan har högt krage, långa ärmar och två fickor med dragkedja framtill. Köpt utomlands därav priset :-)
Svart Burberry pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Burberry med stor huva och rutig fodring i svart, vitt och lite rött. Jackan har dragkedja, knappar och två fickor med dragkedja. Märke på ärmen med texten 'Burberry London England'. Perfekt för kalla dagar. Jackan är använd endast 1 gång och är som ny. Hör av er vid frågor
Brunello Cucinelli jacka  - Säljer en stilren mörkblå jacka från Brunello Cucinelli, tillverkad i Italien. Jackan har dubbelknäppning, klassisk krage och två stora fickor framtill. Insidan är fodrad med brunt, glansigt tyg och har snygga detaljer vid innerfickorna.
Svart pufferjacka Moncler med huva - Svart pufferjacka från Moncler med huva och snörning. Jackan har dragkedja framtill och ett coolt vitt zigzag-mönster på ena ärmen. Märkespatch på ärmen och ribbade muddar. Materialet är polyester och dun, perfekt för kyliga dagar. Passar m