Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rockandblue strl 34/S 500kr - Rockandblue jacka strl 34/S köpt för 2499kr säljer för 500kr, har ett litet hål vid ena fickan syns inte, har 2 innerfickor, stor fluffig päls💕
rockandblue strl 34 - Helt ny andvänd bara denna vinter i ca 1 månad, inga hål ingenting nyttskick alltså, säljer den då jag fick en canada gose som present.
ROCKANDBLUE dunjacka strl 34 - Dunjacka från ROCKANDBLUE i strl 34, använd en vinter. Kragen är i fuskpäls och jackan är i gott skick. Säljer för 1500 kr 🌸
ROCKANDBLUE vinterjacka strl 34 - En väldigt fin jacka i bra skick, som håller dig varm under vintern. Finns absolut inga problem med jackan, säljer pga att jag intresserat mig för en annan jacka💓💓💓Nypris 3000kr
Limited edition från Herno - Supersnygg jacka från Herno. Storleken står inte, men passar mej som har s i vanliga fall. Har varit en favorit vår/höst!
Pälsjacka från Rockandblue, strl 34 - Snygg pälsjacka från Rockandblue i svart, grått och vitt med coolt zebramönster. Jackan har lång ärm och är tillverkad i mjukt pälsmaterial som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en statementjacka.
Rockandblue jacka 34 - Riktigt fin jacka från rockandblue som tyvärr är för liten för mig. Säljes för 250kr, storlek 34.
Rockandblue dunjacka,strl. 34 - Mycket fin dunjacka, Zora från ROCKANDBLUE som är en jacka av med en fyllning bestående av 80 % dun och 20 % fjäder, som dessutom är väldigt snygg! Den har en hood och en pälskrage, eller pälskant, och både hooden och kragen är avtagbara. Den avtagbara pälskragen är av äkta päls och mycket mjuk och skön. Quiltad på övre delarna av ärmarna, på axlarna och på sidorna.  Strl. 34. Bud från 2.000 kr.  Nypris ca 3.700 kr.  Finns på fler sidor.
Rockandblue limited edition strl 34
Rockandblue limited edition strl 34 - 89 Rockandblue limited edition strl 34 - 90 Rockandblue limited edition strl 34 - 91

Rockandblue limited edition strl 34

Storlek: 34
Kategori: Jackor

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rockandblue limited edition vinterjacka storlek 34, saknar den lilla pälsbollen men lika fin ändå, använd 1 vinter ☃️🤍

Idaschaferr
Idaschaferr
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Trenchcoat  - Använder ej
Jaded London Jacka  - Intressekoll på min helt nya jaded London jacka i storlek XS men deras jackor är väldigt oversize så sitter mer som (S/M) 💖💖Aldrig använd men tog bort lappen direkt och kan ej returnera! Köpte för 2 tusen, har kvitto osv
Grön jeansjacka från Zara - Säljer en grön jeansjacka från Zara med två stora fickor framtill och klassisk krage. Jackan har knappar hela vägen och är i en loose passform, perfekt att slänga på över en hoodie. Materialet är robust denim och färgen är en snygg, lite urtvättad grön.
Grön  jacka från Zara - Quiltad grön jacka från Zara med hjärtformat mönster. Jackan är croppad, har rund halsringning och stängs med knappar framtill. Tillverkad i polyester och har två snedställda fickor. Perfekt för lager-på-lager under höst och vår.
Olivgrön pufferjacka med huva - Säljer en jätte fin pufferjacka, skriv för fler bilder💗
HM teddy jacka - -lånad bild- har massa bilder på den men den ser exakt likadan ut som den på bilden, skriv för egna bilder. Har en liten fläck på insidan som är rosa men inget som syns när den är på eller utifrån kan fixa bild🤎
 Lululemon Define Jacket  - lululemon define jacket till salu storlek 8=medium. Men passar nog small också skulle jag säga. Helt ny🤍
Moncler cardigan  - Säljer denna super fina Moncler dam cardigan i svart. Den är i storlek M men passar S mycket bättre, den är i super fint skick utan fläckar eller hål. Nypris på en liknande jacka är 11 000kr men säljs nu för endast 3799kr. Vid frågor eller efterfrågan på fler bilder skicka ett meddelande🥰💕