Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Jacka med päls
Jacka med päls - 89

Jacka med päls

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Svart

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jacka med päls, använd men i fint skick! Perfekt vinter/ höst jacka👌🏻

Gina Assia
Gina Assia
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Päls jacka - Storlek L men passar mig som har strolek s/m.  250 + frakt eller högsta bud kan även mötas
Äkta päls jacka - Äkta pälsjacka inköpt på garoff. Fin fluffig äkta päls i luvan i jackan. Man kan dra av pälsen så det blir en väst också.  Storlek S/M, sparsamt använd.
Päls jacka  - Svart, äkta päls. Pris sänks vid snabb affär🤍 skriv om du har flera frågor🤍
Päls jacka - Snygg svart päls jacka från Zara i ganska bra skick. OBS Stor XL i jackan men den är mer M/L
Svart päls jacka S (äkta päls) - Hej gott folk. Jag säljer min äkta päls jacka. Inköpt förra året. Jackan är i jätte fint skick, men säljs pga att den blivit för liten. En perfekt jacka till dig som inte vill frysa i vinter. Du kan oxå ta av all pälsen o göra om jackan så som du vill ha den.
Jacka med päls - Jacka från zara, stl M
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️