Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Varsity Jacka  - Gör intressekoll på denna supercoola varsity jacka. Från Aelfric Eden och inte köpt på rea, så alltså köpt för runt 1100 kr. Använd endast ett fåtal gånger men använder inte längre. Inga defekter och jackan ser som ny ut. Skriv gärna för fler frågor ❤️
Varsityjacka - Från Boohoo man strl L 💕
Varsityjacka från Boohoo - Varsityjacka från Boohoo Man i storlek M. I bra skicka
Varsityjacka - Lite missfärgad rosa vid på ena ärmen men annars i bra skick. Säljer då det är fel storlek för mig.
Varsityjacka - Varsityjacka från yankees i storlek L
Varsityjacka - 100% buffaloläder Riktigt fet collab mellan Rhuigi (Rhude’s grundare) och zara  Boxy fit  Öppen för prisförslag
Varsityjacka
Varsityjacka - 89 Varsityjacka - 90 Varsityjacka - 91

Varsityjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skit snygg jacka som är i toppen skick, som ny!! Sitter perfekt lite oversize på mig som vanligtvis har xs/s❤️❤️ Min kompis på bilden är 167 men den sitter jättebra på mig som e 160 också!! Vid snabb affär kan priset sänkas! jackan e äkta såklart!

Mirella
Mirella
(24)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart Moncler Cardigan  - Säljer en svart quiltad bomberjacka från Moncler. Jackan har puffad front i dun och stickade ärmar samt rygg. Fyra fickor framtill och dragkedja. Klassisk Moncler-logga på ärmen. Snygg och stilren modell som passar till mycket.
Vit fleecejacka från Patagonia - Säljer en krämvit fleecejacka från Patagonia med blå detaljer och dragkedjor. Jackan har hög krage, tre fickor med dragkedja och en mysig teddystruktur. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att ha på sig.
Grå mönstrig jacka från Zara - Grå jacka från Zara med vågigt mönster, två stora fickor framtill och hög krage. Jackan har en avslappnad passform och stängs med dragkedja. Perfekt för lager på lager under höst och vår.
Beige mocka bikerjacka Stradivarius - Snygg beige bikerjacka i mjuk mockaimitation från Stradivarius. Jackan har flera silvriga dragkedjor, bred krage och bälte i midjan. Klassisk bikerstil med detaljer som tryckknappar och fickor. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look.
Vit pufferjacka från Benetton - Säljer en vit pufferjacka från Benetton med huva och dragkedja. Jackan är vadderad med 80% dun och 20% fjäder, har tryckknappar och två fickor framtill. Perfekt för kalla dagar och har en clean, modern look. ‼️ OBS att en del av hänget som man drar i vid dragkedjan är borta men det hindrar inte funktionen
Herno jacka med pälskrage  - Säljer en grå pufferjacka från Herno med quiltad design och mjuk brun bäverpäls på kragen. Jackan har dragkedja och knappar framtill samt två sidofickor. Jackan är gjord i 100% ull. Nypris ligger mellan 13000-20000kr. Den är använd enstaka gånger och är fortfarande som ny. Storlek 50 sitter som en hyfsad M kan eventuellt även passa L.
Svart vindjacka från Moncler - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har vita och röda ränder på huvan, två fickor med tryckknappar och Moncler-logga på ärmen. Tillverkad i 100% polyester, perfekt för blåsiga dagar.