Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Silvrig jacka  - Supercool silvrig jacka från Gina Tricot i nyskick
Silvrig jacka - Säljer min silvriga jacka. Den är perfekt för vintern när man vill vara lite snyggare! Tex på fest eller på skidresan. Jag har knappt använt den dock har den några år på nacken men den ser fortfarande bra ut. vissa skavda områden men det syns knappt.
Silvrig jacka - Silvrig jacka i storlek s från hm. Jackan är i nyskick och passar perfekt både i skidbacken och till vardags! Kan posta och mötas upp och kan även skicka fler bilder om det önskas!
Silvrig puffer jacka - Superfin silvrig puffer, perfekt till afterski
Silvrig jacka
Silvrig jacka - 89 Silvrig jacka - 90 Silvrig jacka - 91

Silvrig jacka

Storlek: XS/S
Kategori: Jackor

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Riktigt cool och varm vinterjacka i metallic silver. Jackan har fleece innuti så den är både skön och varm. Storlek 170/176 men passar XS/S. Använd ett fåtal gånger och är tvättad :) Budgivning ligger på 410kr

theasindra
theasindra
(21)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla