Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinterjacka - Supersnygg och trendig vinterjacka!! Säljer då jag har en annan. Aldrig använd. Passar både xs och s.❄️
vinterjacka  - lång superfin helt ny vinterjacka från lager nypris 500!!! ny med prislapp på! tryck på köp nu❤️
Vinterjacka - Säljer denna coola och varma vinterjackan 🔥 den är använd ett fåtal gånger och är i fint skick! Nypris: 1000 kr
Vinterjacka - Hej. Säljer min fina vinterjacka med äkta päls på. Pälsen är tillagd på grund av att den som medföljde var extremt okvalitativ. Köpt från Jackan.com - märke Cecion strl 34.
Vinterjacka - Svart vinterjacka från Zara. Säljs inte längre
Vinterjacka - Svart vinterjacka i bra skick
Vinterjacka  - Jacka från stradivarius, knappt använd, köptes förra vintern, går att spänna midjan, köptes för 900kr
Vinterjacka
Vinterjacka - 89 Vinterjacka - 90 Vinterjacka - 91

Vinterjacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna svarta vinterjacka för att den är lite liten, fint skick då den inte är använd så mycket. Guldiga kedjor och andra detaljer. Jackan har avtagbar luva och en päls som går att sätta på luvan, men som jag nu har tagit bort. Str 158-164 men skulle säga att de är en xs💖för mer frågor skriv privat🤑

Silje Andersson
Silje Andersson
(7)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Superfin teddy jacka från hm, köpt här på plick! Ej använd av mig utan säljer då den var för liten! Skriv för frågor/ egna bilder!🥰🤍
Beige jacka med päls från Meotine - Säljer en beige jacka från Meotine med fluffig päls runt kragen. Jackan har stora svarta knappar, två bröstfickor med lock och en loose passform. Materialet är ullblandning och pälsen ger en lyxig vibe. Perfekt för dig som vill ha en snygg och trendig look.
Svart cardigan från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två stora fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på vänster ärm. Snygg och stilren design som passar perfekt till streetwear.
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
 quiltad jacka från Zara  - Quiltad jacka från Zara utan defekter, super varm och gosig så funkar perfekt som jacka varje årstid!❤️❤️❤️
Svart pufferjacka från Moncler - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, två framfickor i stickat material och Moncler-logga på vänster ärm. Dragkedja framtill och ribbad nederkant ger en snygg och modern look.
J.Lindeberg field jacket - Säljer en riktigt snygg och trendig J.Lindeberg field jacket i nyskick, storlek S, vid frågor är det bara att skriva //Grament