Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vår/höst jacka  - Säljer en svart pufferjacka med horisontella sömmar och hel dragkedja framtill. Jackan har lång ärm, två fickor med dragkedja. Den är ifrån märket Everest  Storlek 36/S Den är använd kan ha nån skavank nånstans men inget som är så synligt
Vår/höst jacka  - Overshit från Yõke. Inge defekter eller täcken på användning.
Mysig vår jacka - Jätte mysig och fin jacka. Helt oanvänd alltså ett bra skick😊
Höst/vår jacka - Bra skicka,lite tunnare jacka bra nu till våren som kommer, pris kan diskuteras, säljs eftersom den inte används
Vinter/Vår jacka - Bra skick, har haft mer än 4 månader i min garderob utan att jackan har användas. Ser ut exakt som bilden men lite annan modell. Säljer billigt för ej använd.
Höst/vår jacka  - Säljer min jätte fina höst/vår jacka från NA-KD. Jackan är köpt från förra året💕pris går att diskutera vid en snabb affär💕
Kort vår jacka
Kort vår jacka - 89 Kort vår jacka - 90 Kort vår jacka - 91

Kort vår jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super söt kort liten vår jacka i mjukt tyg/päls imitation, jättefin till våren/hösten 💜

Jdjd
Jdjd
(18)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön trenchcoat från Bershka - Säljer en snygg trenchcoat från Bershka med bred krage, knytskärp i midjan och dubbla knappar framtill. Använd två gånger så nyskick! Perfekt för vår och höst.
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Svart pufferjacka från Burberry - Säljer en svart pufferjacka från Burberry med huva och klassiskt rutigt foder i grått, vitt och rött. Jackan har dragkedja, knappar och två fickor med dragkedja. På ärmen sitter en Burberry London England-patch. Perfekt för kalla dagar.