Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brun läderjacka - Vintage läderjacka i fint skick. Perfekt höst/vårjacka.
Brun läderjacka  - Tar emot att sälja denna men den används tyvärr inte så mycket som önskat. Skitsnygg! Skriv vid frågor eller för fler bilder
Brun Läderjacka - .
Brun Läderjacka  - Vintage 80 tals brun läder jacka i fint skick
Läderjacka brun - Från 80-talet, köpt vintage i Milano för 100 Euro.  Storlek oversized, jag har S i jackor vanliga fall
Brun läderjacka - Så fin jacka, så snygg nu i höst!! Små defekter skriv så skickar jag bild. Strlk 54
Jdjd
Jdjd
Brun läderjacka
Brun läderjacka - 89 Brun läderjacka - 90 Brun läderjacka - 91

Brun läderjacka

Storlek: S/M
Kategori: Jackor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Uuuursnygg brun läderjacka, säljer pga har en likadan. Älskar denna så mke o så fkn fin 💜😭

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart Herno liknande jacka!  - FÖLJ FÖR LIKNANDE❤️ snygg Herno liknande jacka med knappar och krage! Går utmärkt att ha en tjocktröja under! Den är mycket varm och passar perfekt under vinter/tidig vår. Inga defekter, storlek S! Tryck köp nu! LTK-0004
Grå vindjacka från Zara Man - Säljer nu denna field jacka från Zara Man med ståkrage och dragkedja framtill. Fyra fickor med knappar på framsidan och justerbara ärmslut med knappdetaljer. Stolek:(S) Skick:(8/10)
Poncho H&M - MINA BILDER!! säljer den virala ponchon från H&M som är så svår att få tag i då den ej går att köpa längre❤️‍🔥❤️‍🔥 storlek 34/XS, jättebra skick och verkligen så snygg men använder den inte!💖💖
Mörkblå pufferjacka från Fjällräven XXS - Säljer en mörkblå pufferjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören och två stora fickor med knappar framtill. Perfekt för kalla dagar och har en cool, oversized vibe. Materialet är syntet och dun, med dragkedja och knappar framtill.
Svart träningsjacka från Lululemon - Jättefin jacka från Lululemons tidigare kollektion. Köpt på Vinted men passade inte dottern. Som define i modellen men i lite tunnare material.
 Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har rund hals, dragkedja framtill och två fickor med knappdetaljer. Klassisk Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer som ger en clean look.
Svart  windbreaker från Moncler med huva - Svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen och snygga röda och vita ränder på huvan. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för blåsiga dagar. Två fickor med tryckknappar och justerbar dragsko vid huvan.