Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka från Zara - Ljusgrå jacka/overshirt från Zara, passar bra till höst & vår! Storlek xs med rätt lös passform. Den är lite nopprig och saknar en knapp på ena ärmen, därav lågt pris :) Annars är den i bra skick och ser fin ut irl🤍 hör av dig vid funderingar ☺️
Zara Jacka - Jättefin fluff jacka från Zara!💘 fint skick och sparsamt använd, perfekt för hösten, kontakta vid frågor!🙌🏼
Grå jacka från Zara - Snygg och bekväm grå jacka från Zara med dragkedja framtill. Perfekt för kyliga dagar med sin mjuka och varma känsla. Den har en klassisk design med långa ärmar och en praktisk huva.
Zara jacka - XS❤️
Zara jacka  - Fint skick, använd ca 10 gånger. Antingen xs eller s men passar båda. Normal i storlek.
Zara jacka - Säljer min jacka från zara då den inte används, kom privat vid eventuella frågor ❤️
Zara jacka - Helt oanvänd jacka från zara
Jacka Zara
Jacka Zara  - 89 Jacka Zara  - 90 Jacka Zara  - 91 Jacka Zara  - 92 Jacka Zara  - 93

Jacka Zara

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Grå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jättefin lite lurvig bomberaktig jacka från Zara. Saknar en knapp, vilket man inte ser men går fortfarande att stänga med hjälp av knappen högst upp och längst ner. Perfekt nu till hösten!

Isabelle
Isabelle
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Grå kuvertväska från Bianca - Säljer en stilren grå kuvertväska från Bianca med ett snyggt krokodil-mönster. Väskan har en elegant design och är perfekt för att bära dokument eller en dator. Den har en diskret stängning och en liten metallplatta med märkesloggan på framsidan.
Väska Plinio Visona  - En Plinio Visona väska, ett italienskt varumärke. Nypris runt 3-5000, men köpt begagnad.
Skjorta  - Skjorta från & other stories. Bra skick och i mjukt material.
Skjorta Cos - Brun Skjorta från Cos i storlek 34. Bra skick!
Tröja  - Tröja från Carin Wester i beige/rosa! Bra skick!
Tröja  - Ljusblå tröja från Zara. Bra skick!
Tröja  - Helt ny tröja från NAKD Josefine HJ kollektion.
Tröja  - Jättefin Grön tröja från cos! Bra skick, men lite noppror
Jeans - Helt nya & other stories jeans! Mörkblå. Storlek 26/30
Liknande annonser
Visa alla