Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå jacka  - Jätte fin blå jacka från Zara, använd några fåtal gånger
Blå jacka - Super fin blå jacka med fina mönster inuti! Storlek 158/164 men passar även storlek XS! Vid köp av fler plagg kan jag fixa paket pris! :-)
Blå oversized jacka - Blå kappa i ull ifrån zara
Blå jacka - Säljer denna har en fläck vid ena armen men syns inte så mycket! Köpt från zara. Storlek M
blå jacka - säljer denna snygga jacka💕
Blå rutig jacka - Jacka från lager 157 likt den från Zara. Xl i storlek, sitter fint oversized på mig med S. Nypris 400kr. Nyskick
Zara blå denim jacka  - Super snygg denim jacka ifrån Zara
Blå jacka
Blå jacka - 89 Blå jacka - 90 Blå jacka - 91

Blå jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Blå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna ljusblåa jackan ifrån zara! Xs-s

Tindra
Tindra
(122)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön trenchcoat från Bershka - Säljer en snygg trenchcoat från Bershka med bred krage, knytskärp i midjan och dubbla knappar framtill. Använd två gånger så nyskick! Perfekt för vår och höst.
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Beige trenchcoat från H&M med bälte - Stilren beige trenchcoat från H&M med dubbelknäppning, bred krage och bälte i midjan. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och klassiska detaljer som axelklaff och slät finish. Perfekt för dig som gillar en tidlös look.
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
Belted wool blend coat - Kappa från Gina Tricot. Köpt denna i Oktober för 1.100kr. Använd endast vid 1 tillfälle