Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara väst - Väldigt bra skick,bekväm basic Har bara använt den ca 4 gånger. Obs kan bara mötas upp
Zara väst  - Säljer min zara väst, då det inte är något ajg använder använd några gånger därärv säljer jag för 300kr men den var köpt för 399kr
Zara väst  - Använd ungefär 4 gånger om
Väst- Zara - Svart väst från Zara i storlek S. Säljer då den inte kommer till användning. Den är fluffig och tjock, passar fint med en hoodie under. PRIS GÅR ATT DISKUTERA! För mer info och bilder kom PM 💗
Zara väst - Väst från zara i storlek S. I bra skick.
Zara väst
Zara väst  - 89 Zara väst  - 90

Zara väst

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Svart

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min zara väst då den inte kommer till användning, nästan som ny.

Maja
Maja
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige cropped trenchcoat med knappar - Snygg trenchoat från pull and bear
Beige teddyjacka med dragkedja - Super fin jacka från Zara🫶🏻
Jacka Zara  - Superfint aldirg använt jacka från Zara. Inga defekter alls!
Grå pufferjacka från Herno - Grå super fin pufferjacka från Herno. Storlek 42it motsvarar S. Den har lite sminkfläckar och så vid kragen. Inget jag har provat tvättat bort. Där av pris 🌸
Rutig jacka från Nelly i ullmix - Säljer en snygg rutig jacka från Nelly i beige, svart och brunt. Jackan har stora knappar framtill, två rejäla fickor och klassisk krage. Materialet är en ullmix som känns både varm och trendig. Perfekt till jeans och boots för en cool look.
RESERVERAD!!! - Säljer en Mörkblå pufferjacka från Colmar med huva!. Jackan har en beige insida och diskret Colmar-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Materialet är syntet och jackan har en klassisk, quiltad look. Obs!!! Bild 3&4 visar hur dragkedjan till båda fickor endast funkat till halva!
Ljusblå dunjacka från Fjällräven - Säljer min jätte mysiga fjällräven jacka som är som ny❤️❤️Man håller sig riktigt varm och fryser inte i det kalla vintervädret! postar samma dag eller dagen efter köpet. Skriv om frågor eller egna bilder ❤️(har lappar och kvitto)