Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
ZARA pilotjacka i mocka med teddyfoder  - Otroligt snygg pilotjacka från ZARA i mocka med detaljer av supermjukt och mysigt teddyfoder, fodrad likadant på insidan. Snygga detaljer i läder och silverspännen. Använd endast en gång. Ordinariepris 1299kr. Storlek XS men passar även S och M.
Pilotjacka från Zara - Pilotjacka från Zara i storlek S. Knappt använd 💕
Zara pilot jacka med Teddy  - Finaste pilot jackan från Zara, skulle säga small om man vill ha tröja under men den är märkt medium🖤Mjuk svart Teddy inuti. Jag har köpt den secondhand och själv har jag använt den 1 gång och tycker den är i fint skick.
Svart skinnjacka med teddyfoder - Snygg svart skinnjacka med mjukt foder och dragkedjor. Jackan har en cool bikerstil med bred krage och är perfekt för kyligare dagar. Den har långa ärmar och en croppad passform som ger en trendig look.
Pilotjacka - Jacka från NA-KD i storlek 36. Aldrig använd, prislapp sitter kvar. Skriv för fler bilder.
Rosa pilotjacka - Säljer en snygg rosa teddyjacka från Zara Basic i storlek XS. Jackan har mjukt teddyfoder, bred krage och dragkedja framtill. Två fickor med dragkedja och en croppad, boxig passform. Perfekt för dig som vill ha en mysig och trendig jacka.
Beige jacka med teddyfoder från Zara - Säljer en snygg beige jacka från Zara med mysigt teddyfoder. Jackan har knappar framtill och två fickor. Kan användas både vinter och höst/vår. Storlek 164 men passar mig som är 172 storlek S/XS.
Pilotjacka med teddyfoder från Zara
Pilotjacka med teddyfoder från Zara - 89 Pilotjacka med teddyfoder från Zara - 90 Pilotjacka med teddyfoder från Zara - 91

Pilotjacka med teddyfoder från Zara

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin, varm jacka perfekt nu i vinter, den är ganska liten i storleken så skulle säga att den är mer en M :)

Ronja 💕
Ronja 💕
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Svart teddyjacka från Moncler - Snygg svart teddyjacka från Moncler med dragkedja framtill och diskret logga på ärmen. Jackan har en klassisk passform och är tillverkad i mjukt material med quiltade detaljer på bröstet och ärmarna. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Meotine Jacka - Jättefin jacka från Meotine, aldrig använd med prislapp kvar. Storlek XS/S, nypris 3500kr. Pris går att diskutera vid snabb affär. Kan mötas upp, med tanke på dyr vara (dock nära där jag bor). Överenskommelse sker innan köp! Säljer för 2800kr! Inte annonspriset
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!
Patagonia  -  Sälja min killes jättesnygga populära väst för att han inte använder den mer och har växt ut den Det är i storlek medium, men passar också L och smal beroende på hur man vill att den ska sitta. Nypris är 1500
Moncler cardigan  - Skick: 9.5/10
Ljusblå dunjacka från Fjällräven - Säljer min jätte mysiga fjällräven jacka som är som ny❤️❤️Man håller sig riktigt varm och fryser inte i det kalla vintervädret! postar samma dag eller dagen efter köpet. Skriv om frågor eller egna bilder ❤️(har lappar och kvitto)