Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Varsity bomber jacket - Väldigt snygg och bra kvalite!! Aldrig använt då den vart alldeles för stor och oversized.
Varsity jacket  - Intressekoll på denna Varsity jacket från Aelfric Eden. Storlek XL2, sitter snyggt oversized på mig som är 174/175. Köpt för 1200kr säljer för 700kr. Är flera intresserade startar jag en budgivning ⭐️
Varsity Jacket - Green Varsity Jacket never wore it, not my style, bought for 800kr selling for 599kr
Varsity Jacket - Säljer den för jag är i behov av pengar. Skriv pris så diskuterar vi. Den är L och passar mig perfekt, är 190cm och väger 88kg
Aelfric eden varsity jacket - Säljer den här jättesnygga varsity eller college jackan från aelfric eden. Orginalpriset är 1200kr, har bara använt två gånger så säljer för 800kr.
varsity jacket
varsity jacket - 89 varsity jacket - 90 varsity jacket - 91

varsity jacket

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Topshop
Färg: Beige

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jättesnygg jacka från topshop köpt på asos, använd någon enstaka gång. Originalpris ca 800❤️

mollywastesson
mollywastesson
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grå stickad jacka med fuskpäls - Mysig grå stickad jacka med fluffig fuskpäls på kragen. Jackan har två framfickor, ribbade muddar och knäpps med stora knappar. Perfekt för kyliga dagar och ger en chill vibe till din outfit.
Fjällräven  - Säljer min fjällräven jacka har bara andväns få tal gånger. Kom privat för fler bilder eller funderingar 💕💕
Oversized jeansjacka med teddykrage  - Säljer en oversized jeansjacka i blått med mjuk grå teddykrage och muddar. Jackan har stora fickor framtill och stängs med knappar. Perfekt för dig som gillar chill och streetstyle. Passar dig som vill ha en unik och cozy look. Pris kan diskuteras men köp för 1200
Zara jacka grå  - Populära Zara jackan, som ny Inga defekter! Postar dagen efter!
J.Lindeberg jacka - Field jacka från J.Lindeberg | mörkblå | storlek M | en knapp har lossnat, den är sparad och följer med jackan och är lätt att sy på. | fler bilder går att lösa
Vit pufferjacka från Moncler S - Säljer en clean vit pufferjacka från Moncler i storlek S. Jackan har stickade ärmar och nederkant, quiltad front, två fickor med knappstängning och avtagbar huva. Dragkedja framtill och riktigt snygg passform. Perfekt för dig som gillar stilren vibe.
Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med knappstängning. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer. Perfekt för dig som vill ha en stilren look.
 Moncler Cardigan  - Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har rund hals, dragkedja och två fickor framtill. Moncler-logga på ärmen och coola detaljer som ger en modern vibe.