Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinterjacka Zara - Jättefin vinterjacka från Zara i storlek M. Använd mycket lite och i gott skick. Avtagbar luva med fluffigt foder.
Vinterjacka Zara  - Supersnygg, varm o skön vinterjacka från Zara. Köpte för några år sen men knappt använt, därav säljer jag nu den. Originalpris var närmre 1000kr, oklart om den fortfarande säljs. Pälsen på luvan går att ta av. Hör av er för frågor/bilder. Tar emot prisförslag 🩷
Vinterjacka Zara - Använt men bra skick. Vinterjacka från Zara storlek S. Ok värme, inte jättevarm. Två fina spännen och pälsimitation på luvan som är stor. Ingen användning
Vinterjacka zara - Fräsch svart jacka från zara köpt förra säsongen.
Zara vinterjacka - En använd zara vinterjacka med materialet skinn. Den är säkert fejkskinn. Köpt vinter 2022. Ser typ helt ny ut. Tror att det var storlek s men den är oversized.
vinterjacka från Zara - en varm och skön jacka från zara 🙏
Zara vinterjacka  - Säljer en svart skinn/pälsjacka från Zara. Jackan är perfekt för kalla dagar. Stängs med sned dragkedja framtill och har en lite oversized look. Inga tecken på användning.
JohannaL
JohannaL
Vinterjacka från Zara
Vinterjacka från Zara - 89 Vinterjacka från Zara - 90 Vinterjacka från Zara - 91

Vinterjacka från Zara

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jättefin vinterjacka med fluffig luva från Zara. I bra skick. I storlek M.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
intressekoll, fjällräven - Säljer eller byter min fjällräven i women expeditionen down lite jacket. Köpt föra året men har inga defekter. Eller om någon har en i svart xs som vill byta!!
Blå dunjacka från Fjällräven med huva - Säljer en blå dunjacka från Fjällräven med huva och gula snören. Jackan har stora fickor framtill, dragkedja och knappar. Klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön passform.
Svart pufferjacka från Fjällräven - Säljer en jätte fin svart pufferjacka från Fjällräven! Säljer då den inte passade alltså inga defekter eller fel! Den är stor i storleken så passar ungefär storlek XS/S
Svart pufferjacka från colmar  - Säljer en svart pufferjacka från colmar med huva och dragkedja framtill. Jackan har ett stilrent, quiltat mönster och logotyp på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en varm och snygg jacka med modern vibe.
Fjällräven jacka xxs  - Säljer denna fjälräven jacka i storlek XXS. Säljs då den inte kommer till användning längre. Har små skador men inget som stör funktionen, därav det låga priset. Bilderna där skadorna är syns i artikeln💓💓
Ljusblå dunjacka från Cedrico - Snygg ljusblå dunjacka från Cedrico med stor huva och quiltad design. Jackan har dragkedja framtill, flera fickor med dragkedja och en cool badge på ärmen. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och stilren.
Chrome hearts jacka - Chrome hearts pufferjacka jag haft I 1 vinter och sedan dess ba legat hemma. Kom med frågor och bud😁
Pufferjacka från Save The Duck - Säljer en blå pufferjacka från Save The Duck med huva och coolt tryck på insidan. Jackan har två fickor med dragkedja samt Save The Duck-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en lätt och snygg jacka med street vibe. Ps ytterst liten defekt på dragkedjan vid ansiktet men påverkar inte funktionen(syns på sista bilden)