Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Brun mockajacka från Frank Lyman
Brun mockajacka från Frank Lyman - 0 Brun mockajacka från Frank Lyman - 1 Brun mockajacka från Frank Lyman - 2

Brun mockajacka från Frank Lyman

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Frank Lyman
Färg: Brun
Skick: Mycket bra skick

850 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer en snygg brun mockajacka från Frank Lyman med coola detaljer i form av ränder på ärmar och nederkant. Jackan har dragkedjor framtill och på fickorna samt en klassisk krage. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra.

Annika Morina
Annika Morina
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mockajacka från KappAhl i brun, S - Säljer en snygg brun mockajacka från KappAhl i storlek S. Jackan har klassisk bikerstil med silvriga dragkedjor, bred krage och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Rutig lång kappa från Zara - Säljer en snygg lång kappa från Zara i beige, svart och brunt rutigt mönster. Kappan har dubbelknäppning, bred krage och fickor med lock. Perfekt för dig som vill ha en statement jacka till höst och vinter.
Svart boxig handväska med bred rem - Cool svart handväska i boxig form med bred, justerbar axelrem. Väskan har ett hårt yttre skal i läderimitation och en silverfärgad dragkedja. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och stilren design.
Svart axelväska med metallspänne - Snygg svart axelväska i slätt konstläder med stort T-format metallspänne framtill. Väskan har justerbar axelrem och dragkedja upptill. Insidan är fodrad i svart tyg och har en innerficka för småprylar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Svartvit väska från Zara - Snygg svartvit väska från Zara med minimalistisk design. Tillverkad i vattenavvisande material med justerbara svarta remmar och dragkedja. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer och vill ha en praktisk väska till vardagen.
Korallröd skjorta Holly & Whyte - Säljer en snygg korallröd skjorta från Holly & Whyte by Lindex. Skjortan har klassisk krage, långa ärmar och knappar framtill. Tillverkad i ett mjukt och lätt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som vill ha en färgklick i garderoben!
Mörkblå öppen kofta från Soft Goat - Mysig mörkblå öppen kofta från Soft Goat i ett mjukt stickat material. Koftan har en avslappnad passform med breda slag och faller snyggt över axlarna. Perfekt att slänga över en t-shirt eller topp för en chill look.
Brun skinnjacka från KappAhl - Snygg brun skinnjacka från KappAhl i bikerstil med silvriga dragkedjor och tryckknappar. Jackan har bred krage och två fickor med dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look.
Vit bouclérock från Zara med guldknappar - Stilren vit bouclérock från Zara med rund halsringning och dekorativa guldknappar framtill. Rocken har en rak passform, diskreta fickor och är tillverkad i ett strukturerat tyg som ger en lyxig känsla.
Liknande annonser
Visa alla