Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka - Snygg ljusblå jeansjacka sitter nice på mig som S
Jacka - Cropped jeans jacka
Jacka  - säljer denna vinterjacka eftersom den är för stor för mig. Den är ej använd, lappen är kvar.
Jacka  - Nästan aldrig använd, inga skador inga fläckar storlek 158 passar en xxs/xs
Zara jacka - Säljer denna zara jack i storlek xs/s, men rätt oversized. Säljer då jag har en nästan likadan redan. Köpt för 450kr, säljs för 180kr
Jacka - En adidas jacka som är ganska gammal men har använt några gånger den är super fin men kommer inte till användning ❤️ bara att kontakta ❤️
Snygg jeans jacka - Jätte snygg jeans jacka ifrån LAB industries. Den är i väldigt bra skick, jag har bara använt 1 gång.
Jacka
Jacka - 89 Jacka - 90 Jacka - 91

Jacka

Storlek: S-L
Kategori: Jackor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

As snygg vintage jacka!! Köpt på plick o använd ett fåtal gånger🤍overzied för mig som brukar ha m

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Juicy couture  - Säljer denna juicy tröja som ja köpte i höst och den är i princip oanvänd🤍 nypris 900 Pris kan diSkuteras
Converse (intressekoll) - Pris kan diskuteras, använda ett par gånger
Liknande annonser
Visa alla