Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeansjacka Levis
Jeansjacka Levis  - 89 Jeansjacka Levis  - 90 Jeansjacka Levis  - 91

Jeansjacka Levis

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Levi's
Färg: Marinblå

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Assnygg Levis jeansjacka köpt i våras. Är tyvärr lite för liten på mig! Storleken är L men passar någonstans mellan L och M

Isak Sundberg
Isak Sundberg
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mörkblå stickad tröja från Arket med dragkedja - Säljer en stilren mörkblå stickad tröja med dragkedja och krage. Tröjan har en praktisk bröstficka och långa ärmar. Perfekt för kyligare dagar. Storlek L
Vita linnebyxor med vida ben  - Säljer ett par vita linnebyxor med en avslappnad passform från COS. Byxorna har en elastisk midja för extra komfort och är perfekta för varma dagar. De är tillverkade i ett lätt och luftigt material som ger en skön känsla. Passar någon runt 180-185 cm
Svarta loafers med metallspänne - Stilrena svarta loafers från Filippa K (nypris ca 4900) med ett elegant metallspänne på ovansidan. Skorna har en robust sula och är tillverkade i skinn, vilket ger en klassisk look. Perfekta för en stilren och modern outfit. Storleken är 42 men passar mer som 43!
Brun overshirt med knappar - Säljer en stilren mörkbrun overshirtjacka från Zara med knappar framtill och två bröstfickor. Perfekt för lager-på-lager-stil. Den har långa ärmar och en klassisk krage.
Eytys Luciano Boots - Otrolig boot från eytys, modell Luciano. Storlek 43, toppenskick, knappt använda!
Gråa Beat Jeans från HOPE, storlek 32 - Säljer ett par gråa Beat Jeans från HOPE i storlek 32. Jeansen har en bootcut och lite loose passform med breda ben och klassisk femficksdesign. Materialet är jeans i bomull och färgen är ljusgrå med tvättad look. Perfekta för en avslappnad och trendig stil.
Liknande annonser
Visa alla