Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Vårjacka
Vårjacka  - 89 Vårjacka  - 90 Vårjacka  - 91

Vårjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Vailent
Färg: Svart

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En tunn skjortjacka i storlek M, rak passform och stämmer i storlek. Hårdare tygmaterial. Aldrig blivit använd då jag köpte den i fel storlek till killen och nu hoppas att någon annan har mer nytta av den.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Zara vårjacka - Vårjacka från Zara Storlek M
Vårjacka - Säljer min supersnygga oversize vårjacka från Gina med krage och knappar.
Vårjacka  - Säljer denna feta vårjackan från JacknJones. Passar perfekt nu till våren. [Skick 8/10🌟] Vid frågor är det bara att meddela mig👍.
Vårjacka - En mocka jacka från Rock & Blue som kostade ca 2000 nypris. Har Teddy material på insidan så passar även till kallare väder. I fint skick (den är inte fläckig som på bilden utan det är materialet). Köparen står för frakt
Vårjacka - Varm och vind skyddande jacka i storlek 146/152. Fleece fodrad och perfekt inför våren! 🌟  Jag säljer även en liknande men blommig jacka!
Vårjacka  - En lätt vårjacka perfekt nu när det börjar bli varmare Den är tunn men perfekt för en hoodie eller liknande under
Fortsätt i appen →