Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Teddyjacka  - En svart teddyjacka från ginatricot🖤
Teddy jacka  - Hej säljer min älskade Teddy jacka från veromoda i storlek xs Bild nr 2 är tagen med blixt  Ej äkta päls
Vit teddyjacka - Mysig vit teddyjacka med dragkedja framtill. Jackan har en fluffig textur och är perfekt för kyligare dagar. Den har en hög krage och långa ärmar för extra värme.
Beige teddyjacka med dragkedja - Mysig beige teddyjacka med svart och gul detalj. Den har en praktisk dragkedja framtill och en bröstficka med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar och ger en cool look med sina kontrasterande detaljer.
Teddyjacka!! - Säljer min teddyjacka strl Xs, den är i bra skick, fin och hel!
teddyjacka - Gul teddyjacka.    Jackan har en cool bröstficka med dragkedja i mörkare tyg och två sidofickor. Mjuk och fluffig känsla, perfekt för kyliga dagar. Långärmad och med kontrastkant vid ärmslut och nederkant.... Användes som tjock tröja särskilt i bilen ist för jacka .
Teddyjacka
Teddyjacka  - 89 Teddyjacka  - 90 Teddyjacka  - 91

Teddyjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Teddyjacka från JFR. Köpt för cirka 2 år sen men endast använd 2-3 ggr. 80kr + frakt 66kr

Jfr
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljusblå balklänning  - Jag säljer nu min balklänning som jag endast använt en gång. Den är i mycket bra skick. Nypris 2100 kr. Den är köp på Ohpolly i storlek S.
Liknande annonser
Visa alla