Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
J.Lindberg jacka - Riktigt fin jacka från J.Lindberg i bra skick!
J.lindberg jacka  - Jag säljer nu en ass snygg jacka från,J.lindberg jacka den är i storlek L men sitter som en M.Skicket är 8/10 det är bara att den knapp har åkt av men det är lätt att laga.hör av dig om du har några frågor ☺️Ny pris runt 4000.priser ej hugget i sten.
J.Lindberg Jacka - Fet J.Lindberg jacka i bra skick. Storlek M men passar S också. Bara att höra av sig vid funderingar.
J.Lindberg jacka - Säljer denna eftertraktade j.Lindberg jacka i moddelen Acer padded! Sjukt bra skick (inga slitage eller slitningar). Säljer till riktigt bra pris: 849!  Storlek M! Hör av er vid minsta funderingar!
J.lindberg jacka - En fet J.lindberg jacka som är lite mer åt kallare väder men funkar bra på våren, den saknar två knappar men inget som gör någon större skillnad. Skriv om frågor och annat😊
J.lindberg jacka  - Snygg mörkblå bomberjacka från J.Lindeberg, fullzip samt innerfickor. Skriv om du har fler frågor! (2 små defekter, bild vid förfrågan!)
J.Lindberg jacka  - Mörkblå J.Lindberg jacka i storlek L men passar även M. Jackan passar perfekt nu till hösten då den är vatten tätt, jackan har inga defekter och är använd bara ett par gånger och självklart är priset inte hugget i sten
J.Lindberg jacka - Säljer nu min j.lindberg jacka eftersom den inte kommer till användning och jag köpt en ny. Den är köpt förra vintern och användes sparsamt den vintern. I år har den aldrig varit använd och bara ståt och samlat dam. Inga defekter alls och är som ny. Nypris 5 500kr.
Gustav

J.lindberg hybrid jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: J.Lindeberg

1400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skick 8/10 väldigt fin jacka, säljer pga storleken… nypris ca 3000kr skriv vid fler frågor och funderingar!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkblå dunjacka från Fjällräven - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven med gul snörning vid huvan och nederkant. Jackan har en puffer-design, två stora fickor med knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar. Jackan är i storlek S och har inga defekter!
Stickad cardigan jacka med fickor - Säljer en stickad cardigan jacka i beige och olivgrönt med svarta detaljer längs dragkedjan och kragen. Jackan har två stora fickor framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar retrovibbar och mysiga material.
INTRESSEKOLL - Intressekoll på min mörkblåa fjällräven jacka då jag vill sälja den och köpa en ny, är du intresserad hör av dig! Pris kan såklart diskuteras 💙och kom privat för fler bilder!
Kappa - Super snygg💗💗
Vit teddyjacka - (Lånade bilder) köpt för 650kr. Lite tunnare än den från hm så den är perfekt till hösten och våren. Det har rivits upp i tyget som ligger mot ryggen, inget som påverkar utseendet eller känslan när man har på sig! (Se bild 3) 💓
J.lindeberg jacka - Mycket fint skick, en liten lagning på ena armen men annats toppskick. Storlek M passar dig som är mellan 180-190cm ungefär. Nypris ca 4000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Passar bra nu till vintern. Skriv för mer information!🤝
Missay poncho - Svart poncho från missay
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med röd broderad logga på bröstet. Jackan har huva, två framfickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look som funkar till det mesta.