Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väst från John Henric - Snygg grå quiltad väst från John Henric med knappar och praktiska fickor. Perfekt för lager-på-lager. Klassisk design som funkar till många stilar.
John Henric Overshirt - - Condition: 8/10 - Color: Beige - Size: M
John Henric väst -  Trendig och fräsch John Henric väst i bra skick! Inga defekter och använd fåtal gånger
Beige linnejacka från John Henric - Säljer en snygg beige linne overshirt från John Henric. Perfekt för vår och sommar med sin lätta och luftiga känsla. Jackan har en klassisk krage och knappar framtill. Den är i storlek XS : Pris 499 Skick: 9/10
John Henric Väst  - Säljer min John Henric väst eftersom inte använder den längre, den använd några gånger och är i bra skick, pris kan diskuteras
Beige overshirt från John Henric - Stilren beige overshirt från John Henric med klassisk krage och tre fickor framtill. Jackan har knäppning med knappar och är tillverkad i ett mjukt bomullstyg. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med olika outfits.
John Henric väst  - Säljer en riktigt snygg brun John Henric väst i XXL, funkar även för XL. Smått använd, Knappt någon defekt alls vilket innebär 9/10 skick. Snygg nu på hösten 🍁Hör av er vid frågor eller funderingar 🙏
John Henric väst - John Henric väst. Bra skick
John Henric väst
John Henric väst - 89

John Henric väst

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: John Henric
Färg: Beige

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min John Henric väst som är helt oanvänd!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå stickad tröja från Polo Ralph Lauren - Klassisk blå stickad tröja från Polo Ralph Lauren med rund halsringning och ribbade muddar. Tröjan har det ikoniska gula broderade logotypen på bröstet och är långärmad. Perfekt för lager på lager och enkel att matcha.
Marinblå hoodie från Polo Ralph Lauren - Snygg marinblå hoodie från Polo Ralph Lauren med dragkedja framtill och klassisk vit logga på bröstet. Hoodien har huva med dragsko och två stora fickor framtill. Tillverkad i mjukt bomullsmaterial som är skönt att bära.
Blå långärmad skjorta Polo Ralph Lauren - Mörkblå långärmad skjorta från Polo Ralph Lauren i klassisk passform. Skjortan har mjukt sammetstyg, krage och knappar vid halsen samt den ikoniska broderade loggan på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena och bekväma plagg.
Nike svarta fotbollsskor med dobbar - Säljer ett par svarta Nike fotbollsskor med vit swoosh på sidan. Skorna har låg profil, snörning och slitstark ovandel i syntetmaterial. Dobbarna är utformade för bra grepp på gräsplan. Perfekta för dig som vill ha lätta och snabba skor på planen.
Neonrosa fotbollsskor med svarta ränder - Säljer ett par neonrosa fotbollsskor med svarta ränder på sidan och snörning framtill. Skorna har dobbar i plast och en låg profil för snabbhet på planen. Snygg design som sticker ut på matchen och passar perfekt för dig som vill synas.
Nike rosa fotbollsskor med dobbar - Säljer ett par riktigt snygga fotbollsskor från Nike i en stark rosa färg med svarta detaljer och logga. Skorna har dobbar i genomskinlig plast och en modern, strömlinjeformad design som passar perfekt för spel på gräsplan. Skorna är tillverkade i syntetmaterial. Använda två gånger
Liknande annonser
Visa alla