Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige kappa  - Säljer en elegant beige kappa från Esprit i storlek XS. Perfekt för höst och vår. Tryck gärna på köp nu 🩷
beige kappa - Supersöt beige kappa som knappt är använd Strl XS, men passar S/M Köpte för600kr
Beige kappa - Beige kappa ifrån zara i storlek xs
Beige kappa - Tunn kappa som är perfekt för vår, sommar
Beige kappa - Säljer min beiga kappa ifrån bikbok. Den behöver strykas så att de ser finare ut, annars är den i bra skick.
Beige kappa.
Beige kappa. - 89

Beige kappa.

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Färg: Beige

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Beige köpa från bubbelroom storlek 34.

Lena
Lena
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön trenchcoat från Bershka - Säljer en snygg trenchcoat från Bershka med bred krage, knytskärp i midjan och dubbla knappar framtill. Använd två gånger så nyskick! Perfekt för vår och höst.
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
Belted wool blend coat - Kappa från Gina Tricot. Köpt denna i Oktober för 1.100kr. Använd endast vid 1 tillfälle
Beige kappa - Fin kappa från Lindex, nästan aldrig använd! Färgen framgår bäst på första bilden🩷