Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå kappa från Zalando - Säljer en as snygg stilren marinblå kappa pga ingen användning. Den har tillhörande knappar och fin passform. Skön och mjuk perfekt för både kallare och varmare dagar.
Zalando - Jag säljer min kappa från zalando, eftersom den är alldeles för stor för mig som är 160. Kappan är i nyskick och den är i storlek 34, köparen står för frakten -66kr
Svart pufferjacka från Zalando  - Säljer en svart pufferjacka från zalando i storlek xxs . Jackan är vadderad. Skriv för egna bilder!
Oanvänd kappa - En jättefin oanvänd kappa i superbra skick. Är i storlek L men passar mig som bär S i vanliga fall
Oanvänd kappa ifrån zalando
Oanvänd kappa ifrån zalando - 89 Oanvänd kappa ifrån zalando - 90

Oanvänd kappa ifrån zalando

Storlek: 42
Kategori: Jackor
Märke: Zalando
Färg: Brun

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nypris 1935

Olivia eldblad
Olivia eldblad
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Svart Moncler pufferjacka med huva - Jätte fin skick / för att delta i tävlingen behöver ni följa på Plick och lika alla annonser i min profil/ vinaren dras 4 februari. Hör av er gärna för frågor
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Quiltad vit jacka med knappar - Säljer en stilren quiltad vit jacka med svarta knappar och stora fickor framtill. Jackan har en boxig passform och är perfekt för dig som gillar en clean och modern look. Passar snyggt till jeans eller kjol och är lätt att matcha med olika outfits.