Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Kappa
Kappa - 89 Kappa - 90

Kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Stradivarius
Färg: Beige

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min kappa från stradivarius då jag ej använder den!

Emma
Emma
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kappa  - Beige kappa som är fin till hösten.
Kappa - Snygg beige kappa med dubbelknäppning och bred krage. Jackan har en kortare passform och långa ärmar, perfekt för höst och vår. Stilren design som funkar till många outfits. Köpt förra våren, lite nopprig men annars som ny!💗
Kappa - Snygg kappa passar perfekt till hösten💛. Priset kan diskuteras.
Snygg kappa från Stradivarius - LÅNADE BILDER!  Säljer denna skit snygga kappan jag själv köpt via vinted men aldrig använt då den tyvärr var lite kort i ärmarna för mig.   Hon som sålde den har inte använd den mycket heller och den är i fint skick. Det ända är att det finns en liten reva i innerfodret som lätt går att sy ihop.  Fler bilder kan skickas om önskas och pris går att diskutera.
Kappa  - Ny kappa aldrig andvänd med etiketter. Ny pris 899kr
Rutig kappa  - Rutig kappa från stradivarius
Beige kappa - Jättefin kappa i fint skick🤍🤍
Kappa - Säljer denna snygga kappa från zara i storlek S då den inte kommer till användning 💕 perfekt nu till våren
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Under armour jacka - Jätte fin under armour jacka med bra passform
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Jag säljer denna fina jacka då jag köpte fel storlek men inte kan skicka tillbaka jackan, Det är storlek M perfekt för folk i 13-15 års åldern, Den är aldrig använd och precis som ny
Hollister overshirt  - Tja! Säljer nu denna sjukt snygga overshirt fårn Hollister. Skick 8/10 riktigt bra med lite slitningar vilket gör dne mer vintage. Modellen är 181 och väger 67kg men passar allt mellan 170-182. Hör av er vid funderingar!