Alla kategorier > Jackor
Fin brun kappa
Fin brun kappa - 89

Fin brun kappa

Storlek: S,M
Kategori: Jackor
Färg: Brun

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin brun sparsamt använd kappa. Skulle säga att kappan är som en S/M. 💕✨

Marina
Marina
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Brun Kappa  - Säljer denna bruna kappan. Passar perfekt nu till höst och vinter!! Har inte fått användning för den då den är för stor för mig. Skriv om du har frågor❤️
Brun kappa - Säljer denna helt nya snygga kappan, aldrig använd endast testad. Lite tunn så passar perfekt till våren. Nypris 382kr+ frakt.🤎🤎
Brun kappa - Säljer en snygg brun kappa i ull med stora fickor fram och knappar. Den har en croppad stil och långa ärmar med uppvikta muddar. Perfekt!
brun kappa - perfekta vårkappan! säljer då jag har ett överflöd av jackor, bra skick förutom att den är nopprig på utsidan, nypris 800
Brun kappa - Fin brun kappa i storlek M💓
Brun kappa - Brun kappa från Damart. Storlek M.
Brun kappa - Aldrig använd lång kappa från twist&tango. Skriv om ni vill ha fler bilder!!🩷
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jacka zara  - Vårjacka quiltad från zara. Med dragkedja. Banden längst ner kan man dra i för att jackan ska sitta tajtare nedtill🩷
Svart cape kappa - Stilren svart cape-kappa med vida ärmar och knytskärp i midjan. Hög krage med knappstängning framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och elegant look. Väldigt skön och passar alla outfits.
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Mysig vit teddyjacka med svarta knappar och kontrasterande svarta kanter. perfekt för att hålla värmen under höst och vinter. Enkel att styla till både jeans och kjol.
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
Pufferjacka från design by Amor (Cedrico liknande) -  Riktigt fin och fluffig jacka i storlek S. Tycker att den passar perfekt men säljer pga jag råkade köpa 2 st och inte hann returnera. Helt oanvänd. kommer med prislapp. Väldigt mörk blå och liknar exakt Cedrico jackan med designen och den stora luvan. Skriv gärna fragor!