Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kappa - Svart kappa i storlek Xs.
Kappa - Kappa från mango i storlek xss men sitter som en xs, endast använd 3-4 gånger. Nypris:999kr
Kappa  - Säljer en superfin kappa från zara, säljer då den tyvärr har blivit för liten på mig❤️Mjuk i materialet och kappan har en slits där bak.  Ordinarie pris: 1699kr
kappa - Säljer denna älskade kappan, den här säljs inte längre så passa på. Denne super fin och den är använd ett fåtal gånger. Pris kan diskuteras
Kappa  - Säljer en snygg svartvit rutig kavajjacka från H&M i storlek XS. Jackan har en boxig passform, knappar framtill och är tillverkad i ett grovt vävt material.
Kappa  - Snygg kappa. Saknar 1 knapp men det märks inte. Storlek 34 men passar även 36
Kappa - Säljer denna perfekta svarta kappan som passar perfekt nu till kallare höst. Skriv gärna vid frågor❤️
Kappa - Jättefin kappa i fuskpäls. Aldrig använd.✨
Kappa
Kappa  - 89 Kappa  - 90

Kappa

Storlek: Xs
Kategori: Jackor
Märke: COS
Färg: Svart

1600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min svarta oversized kappa med luva. Knappt använd och i mycket bra skick! Priset går att diskuteras💞

Lovisa.m
Lovisa.m
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Beige/brun  stickad tröja från & Other Stories - Säljer en mysig beige/ brun  stickad tröja med avslappnad passform. Tröjan har långa ärmar och ribbade detaljer vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kyliga dagar! Ordinarie pris 590kr! Pris kan diskuteras och är villig att sänka!!!!
Orange stickad tröja - Säljer en mysig orange stickad tröja med rund hals och långa ärmar. Perfekt för kyliga dagar och ger en härlig färgklick till garderoben. Passar bra till både jeans och kjol. Pris kan diskuteras!!!! Är villig till att sänka priset!!!
Vit stickad tröja med dragkedja - Säljer en stilren vit stickad tröja med hög krage och dragkedja. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kyliga dagar. Pris kan diskuteras och jag är villig till att sänka priset!!!
Vit volangkjol - Säljer en söt vit kortkjol med volanger. Kjolen har en omlott-design som ger en fin rörelse och stil. Perfekt för varma dagar och somriga tillfällen. Pris kan diskuteras och jag är villig till att sänka priset!!!
Beige kjol med knytband - Charmig beige kjol med elastisk midja och dekorativa knytband med tofsar. Kjolen har en subtil textur och är perfekt för varma dagar. Midjan är om sydd så att den är lågmidjad. Pris kan diskuteras och jag är villig till att sänka priset!!
Ljusblå jeansshorts - Säljer ett par ljusblå jeansshorts med klassisk femficksdesign. De har en hög midja och stängs med dragkedja och knapp. Perfekta för sommardagar! Pris kan diskuteras och jag är villig till att sänka priset!!!
Ljusblå bootcut jeans från weekday - Säljer ett par ljusblå bootcut jeans från weekday med klassisk femficksdesign och låg midja. Jeansen har en lätt tvättad look och vida ben som ger en retrovibe. Perfekta för dig som gillar avslappnad och trendig stil. Helt nya och är för små för mig!
T-shirts  Nike t-shirt i bomull - Ljusrosa t-shirt från Nike med klassisk logga på bröstet. T-shirten är kortärmad och har en avslappnad passform. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för en enkel och stilren look.
Svart kofta med vit brodyr - Säljer en svart kofta med långa ärmar och öppen front. Koftan har detaljerad vit brodyr i blommigt mönster framtill och dekorativa kanter. Perfekt för dig som gillar unika plagg med retrovibbar och snygga kontraster. Koftan är köpt från en spansk marknad i mallorca!
Svarta shorts i bomull  - Tre par svarta shorts, ett par med gula ränder längs sidorna och två utan detaljer. Alla har elastisk midja och fickor, ett par har bakficka. Perfekta för träning eller chill. Materialet känns mjukt och bekvämt.
Liknande annonser
Visa alla