Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Esprit jacka - Funderar nu på att sälja min jätte fina jacka från esprit, säljer endast för bra bud. Jätte fint skick och köpt i höstas, endast använd max 10gånger så är i nyskick och har inga hål eller defekter🥰skriv om ni har fler frågor, säljer inte för under 600kr💖
Jacka esprit st M - Köpt för 1599k säljer för billigt
Esprit jacka - Säljer denna då den inte längre används. Pris går att diskuteras.
Mörkblå jacka från Esprit - Snygg mörkblå jacka från Esprit med knappar framtill. Jackan har en klassisk design med krage och långa ärmar. Perfekt för en stilren look.
Jacka från Esprit - Faux pälsjacka, använd 1 gång. Verkligen så fin, perfekt till våren🩷storlek M men passar mig som har S
Mörkblå jacka från Esprit - Snygg mörkblå jacka från Esprit med klassisk krage och stora fickor framtill. Jackan har raka linjer, knäppning med knappar och är tillverkad i ett mjukt ullmaterial. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Ljusrosa jacka från Esprit - Säljer en ljusrosa jacka från Esprit med dragkedja och guldiga knappar. Jackan har lång ärm, två fickor med dragkedja och en rund halsringning. Perfekt för vår och höst.
Esprit jacka M/38
Esprit jacka M/38 - 89 Esprit jacka M/38 - 90 Esprit jacka M/38 - 91

Esprit jacka M/38

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Märke: Esprit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jacka från esprit, M/38 (regnjacka) nästa oanvänd

Lilo Swartling
Lilo Swartling
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
slutsåld hm jacka - Quiltad jacka i mörk mullvadsbrun färg. Väldigt fin passform med knytband i midjan. Endast använd en gång och är i nyskick. Jackan är slutsåld i butik. Perfekt till både vardag och höst/vår
Beige trenchcoat från H&M med bälte - Stilren beige trenchcoat från H&M med dubbelknäppning, bred krage och bälte i midjan. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och klassiska detaljer som axelklaff och slät finish. Perfekt för dig som gillar en tidlös look.