Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön kappa - En jättefin grön höstkappa perfekt till hösten🍁jackan har ingen defekt alls och är i storlek S, bara att skriva ifall man vill ha fler bilder!🩷
Grön kappa!! - Grön kappa från bikbok endast 100kr  I storlek xs. Tunn kappa perfekt till sommarkvällar👌😍priset kan diskuteras :)
Grön kappa med brosch - Säljer en stilren olivgrön tunn kappa/tunika med en dekorativ brosch på bröstet
Grön kappa - Supersnygg grön kappa från vero moda i strl s😍 (Bilderna är lånade så skriv för egna)!💕
Grön kappa - Kappan säljs då den aldrig kommit till användning. Fint skick.
Grön kappa  - Snygg grön kappa från G-Star RAW i storlek S. Kappan har en klassisk design med knappar framtill och två fickor. Perfekt för höst och vinter.
Grön Vintage Kappa - •Vintage light green spring coat with large buttons  • SIZE - Fits XS-M • BRAND - Vintage
Härligt grön kappa
Härligt grön kappa - 89 Härligt grön kappa - 90 Härligt grön kappa - 91

Härligt grön kappa

Storlek: 36
Kategori: Jackor

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ull/polyester kappa i klassiskt snitt. Köpt i London på rea för 700 kr, säljes för 99 kr. Tycker att jag är för kort för kappan (jag är 158 cm), ärmarna är för långa, så därför säljer jag.

Åsa
Åsa
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Plisserat, korallfärgat linne Express - Superfint plisserat festlinne från Express i en snygg korallton. Linnet har tunna axelband och v-ringning. Perfekt för dig som gillar en luftig och trendig look.
Mönstrat linne Desmond & Dempsey x H&M - Skön och luftig linnetopp med tunna axelband. Toppen är mörkblå med ljusblått tropiskt mönster med palmer och blad. Perfekt för varma dagar, tillverkad i mjuk bomull. Skitsnygg att styla med jeansshorts eller kjol.
Beige shorts från Superdry, 28W - Snygga beige shorts från Superdry International med klassisk design och raka ben. De har fickor både fram och bak, bälteshällor och knappstängning. Perfekta för chill dagar och sommarhäng, tillverkade i mjuk bomull som känns skön mot huden.
Korallröd topp med virkad spetsdetalj Willi Smith - Snygg korallröd topp från Willi Smith med korta ärmar och v-ringning dekorerad med virkad spetsdetalj framtill. Mjuk och skön bomullskänsla, perfekt till jeans eller kjol när du vill ha något extra. Färgen är korallröd och modellen är normal i passformen.
Långt halsband med pärlor i silver och beige - Unikt långt halsband med oregelbundna pärlor i guld, beige och transparent. Pärlorna är facetterade och sitter på en tunn kedja i silverfärg. Perfekt för dig som vill ha ett smycke som sticker ut och ger en cool touch till din outfit.
Långt silverfärgat halsband med knut - Säljer ett långt halsband i silverfärgad metall med flera tunna kedjor som samlas i en snygg knut framtill. Halsbandet har en glittrig känsla och hänger ner med fransar, perfekt för att ge din outfit lite extra edge.
Svart glittrigt halsband med blomma - Snyggt svart halsband med pärlor och en blomformad silverfärgad hängare med stenar. Hängaren har en rund svart pärla som detalj. Perfekt för dig som gillar unika smycken med lite bling och cool design.
Långt silverfärgat halsband - Säljer ett långt halsband i silverfärg med en stor rund ring och glittrande stenar upptill. Halsbandet har flera tunna kedjefransar som hänger ner och ger en cool och elegant look. Perfekt för att lyfta din outfit med lite extra bling.
Svart halsband med blomma och pärla - Unikt svart halsband med en cool blomformad hängare och en svart droppformad pärla. Halsbandet har svarta pärlor längs snöret och ger en mystisk vibe. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill  ut med en snygg accessoar.
Röd mönstrad klänning Ann Taylor - Snygg röd klänning från Ann Taylor med vit paisley-inspirerat mönster. Klänningen har v-ringad hals, korta ärmar och figurnära passform. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Liknande annonser
Visa alla