Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige kappa från Hm - Snygg beige kappa med bred krage och knytskärp i midjan. Jackan har en stilren design. Passar en S/M också.
Beige kappa - HM - Beige kappa från HM. En äldre version men knappt använd!
HM Beige omlott kappa med bälte - Säljer en beige omlott kappa med bälte i midjan och stora framfickor. Jackan har en clean look utan krage och är tillverkad i ett mjukt, ulligt material. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil och vill ha en snygg jacka till hösten.
Beige kappa från hm - Jättefin beige kappa från hm som jag köpte i höstas men som tyvärr inte har kommit till användning så mycket. Jacka är i ny skick o frakten ingår i priset!
Beige kappa från hm  - Säljer min beiga kappa från hm! Kappan är i bra skick och storlek 34, säljer den för att jag växt ur den :( Vid frågor eller fler bilder hör av dig ☺️
Beige kappa/rock från hm - Endast provat, säljer pga att det inte är min stil Storlek: xxs men skulle nog passa xs också
Beige Kappa från hm
Beige Kappa från hm - 89 Beige Kappa från hm - 90 Beige Kappa från hm - 91

Beige Kappa från hm

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Märke: H&M

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min beiga kappa från hm som jag köpte för 2 år sedan, använd få antal gånger. Den är jätte fin men är för liten för mig. Storlek 38, inköpt för 1000kr, säljer för 500kr. Om den ska fraktas står du för frakten.

Elvira Karlsson
Elvira Karlsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Jaded London Jacka  - Intressekoll på min helt nya jaded London jacka i storlek XS men deras jackor är väldigt oversize så sitter mer som (S/M) 💖💖Aldrig använd men tog bort lappen direkt och kan ej returnera! Köpte för 2 tusen, har kvitto osv
Svart vindjacka från Under Armour - Svart vindjacka från Under Armour med huva och snörning. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor och ett vitt logotryck på bröstet. Lätt och sportig design med meshfoder i huvan, perfekt för aktiva dagar.
Grön  jacka från Zara - Quiltad grön jacka från Zara med hjärtformat mönster. Jackan är croppad, har rund halsringning och stängs med knappar framtill. Tillverkad i polyester och har två snedställda fickor. Perfekt för lager-på-lager under höst och vår.
Svart pufferjacka från Fjällräven - Inteessekoll på min svarta fjällröven expedition down lite jacket  med gul snörning och hög krage. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och tryckknappar framtill samt Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg stil.
Trenchcoat  - Använder ej
J Lindeberg field jacket - Säljer denna riktigt feta j Lindeberg field jacketen!⭐️Skick : 9/10 lite smått skrynklig men kan fixas hemma!🙌Storlek S!⭐️NYPRIS = 4000kr! Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Kappa/cardigan  - Säljer denna kappa från gina i storlek xs men passar även s. Den är i väldigt bra skick!
SÖKER en svart pufferjacka från Fjällräven - Jag söker en svart fjällräven jacka (Women, expedition down lite) i storlek S. Hör gärna av er om ni har någon ni vill sälja