Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart skepparkavaj XS  - Snygg svart skepparkavaj i storlek XS med klassiska stora slag och dubbelknäppning framtill. Jackan har två rejäla fickor och är helsvart med stilren look. Perfekt för dig som gillar en tidlös och clean stil.
Svart skepparkavaj från H&M - Stilren svart skepparkavaj från H&M med dubbelknäppning och bred krage. Jackan har två sidofickor och dekorativa knappar vid ärmsluten. Materialet är 76% polyester och 24% viskos, fodret är 100% polyester. Perfekt för dig som gillar klassisk look.
Svart skepparkavaj med knappar - Stilren svart skepparkavaj från H&M i storlek 34 med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar, figurnära passform och är tillverkad i ullblandning med slät fodrad insida. Perfekt för dig som gillar en tidlös look och vill ha något som funkar hela hösten och vintern. Jackan är aldrig använd.
Svart skepparkavaj med knappar - Säljer en klassisk svart skepparkavaj med dubbelknäppning och bred krage. Gammal modell från HM. Passar M
Svart skepparkavaj från H&M med guldknappar - Säljer en svart skepparkavaj från H&M med snygga guldknappar framtill och två stora fickor. Jackan har klassisk krage, är helfodrad och har en figurnära passform. Perfekt för dig som vill ha en stilren och tidlös look.
Svartvit rutig skepparkavaj från H&M - Säljer en snygg skepparkavaj från H&M i svartvitt rutigt mönster. Jackan har dubbelknäppning med svarta knappar, bred krage och är i en lite kortare modell. Materialet känns tjockt och strukturerat, perfekt för dig som gillar klassisk stil med en modern twist.
Svart skepparkavaj med hög krage - Stilren svart skepparkavaj med dubbelknäppning och hög krage. Jackan har långa ärmar, två fickor framtill och markerade sömmar för en snygg siluett. Perfekt för dig som sopar gatan med din stil.
Svart skepparkavaj  - Svart skepparkavaj i storlek xs. Använd förra vintern men i väldigt fint skick!💕 Säljer för 300kr
Skepparkavaj
Skepparkavaj - 89 Skepparkavaj - 90

Skepparkavaj

Storlek: Xs
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Svart

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny jacka från H&M i storlek XS. Slutsåld på hemsidan!

Paulina
Paulina
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Adoore Palermo dress - Helt ny klänning från Adoore med lapparna kvar. Klänningen är i färgen cream white, storlek 36. Finns inte längre på hemsidan!
Liknande annonser
Visa alla