Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
RUTIG KAPPA - Rutig kappa från H&M, grå/blå/vit. Endast testad. Storlek S.
Rutig kappa - Såå snygg kappa som är perfekt till hösten⭐️
Rutig kappa  - Rutig kappa från h&m. Bra skick, knappt använd.
Rutig kappa - Säljer en kappa då den aldrig använts💕pris kan diskuteras
Rutig kappa - Meddellång rutig kappa från NA-KD i mörkblått, rött och vitt. Den har en klassisk krage och långa ärmar, perfekt för höst och vinter. Väldigt stilren design med knappar framtill. Något nopprigt då jag använt den väl men ser fortfarande bra ut
Rutig kappa - Beige/vit flanellkappa i jätteskönt material. Passar perfekt till våren och hösten.
Gråvit rutig kappa - Lång och rutig kappa i grått och vitt med stora knappar framtill. Jackan har mjukt ull-liknande material och klassisk krage. Perfekt för lager-på-lager och chill stil. Snyggt rutmönster och knappdetalj vid handlederna. Knappt använd.💕
Svart rutig kappa - Höstig kappa som är i nyskick. Använf fåtal gånger. Säljer för att den inte kom till användning och nu är den för liten. Croppad modell.
Rutig kappa
Rutig kappa - 89 Rutig kappa - 90 Rutig kappa - 91

Rutig kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rutig kappa från Hm

Sanna Andersson
Sanna Andersson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Meotine Jacka - Jättefin jacka från Meotine, aldrig använd med prislapp kvar. Storlek XS/S, nypris 3500kr. Pris går att diskutera vid snabb affär. Kan mötas upp, med tanke på dyr vara (dock nära där jag bor). Överenskommelse sker innan köp! Säljer för 2800kr! Inte annonspriset
Svart teddyjacka från Moncler - Snygg svart teddyjacka från Moncler med dragkedja framtill och diskret logga på ärmen. Jackan har en klassisk passform och är tillverkad i mjukt material med quiltade detaljer på bröstet och ärmarna. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Ljusblå dunjacka från Fjällräven - Säljer min jätte mysiga fjällräven jacka som är som ny❤️❤️Man håller sig riktigt varm och fryser inte i det kalla vintervädret! postar samma dag eller dagen efter köpet. Skriv om frågor eller egna bilder ❤️(har lappar och kvitto)
Beige cropped trenchcoat med knappar - Snygg trenchoat från pull and bear
Patagonia  -  Sälja min killes jättesnygga populära väst för att han inte använder den mer och har växt ut den Det är i storlek medium, men passar också L och smal beroende på hur man vill att den ska sitta. Nypris är 1500
Beige teddyjacka med dragkedja - Super fin jacka från Zara🫶🏻
Moncler cardigan  - Skick: 9.5/10