Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Faux fur  - Såå fin jacka som känns som äkta päls!! Använd fåtal gånger Storlek 34
Mockajacka - säljer den här fina jackan i beige från H&M. Stl S, lite oversized för mig som har XS. Använd fåtal gånger. Mockamaterial, supermjuk på insidan🐻
Beige mockajacka - Säljer en snygg beige mockajacka i mycket bra skick. Jackan har en cool bikerstil med dragkedja och långa ärmar. Perfekt för höst och vår, och den är i en normal passform. Storleken är 170 men jag använder xs-s och den passar mig som ni ser.
MOCKAJACKA - Oanvänd jacka i äkta mocka, perfekt för sommaren. Passar för alla som har M och nedåt skulle jag säga. Täcker halva rumpan på mig som är 176.
Mockajacka - Sandfärgad äkta läderjacka i nyskick. Den är i storlek S men den passar mig som vanligtvis bär XS! Nypriset är 2 000kr (Beställde den från Nordstrom:)    (Skärp medföljer)
Parajumpers Fur Jacket - Parajumpers fur jacket. 9/10 Condition. Size S Womens. Price is negotiable.
Mockajacka med teddy fur
Mockajacka med teddy fur - 89 Mockajacka med teddy fur - 90 Mockajacka med teddy fur - 91

Mockajacka med teddy fur

Storlek: 34
Kategori: Jackor

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mockajacka med teddypäls från Pretty Little Thing (ej äkta mocka eller päls!). Storlek 4, passar 32-34 (oversized). Använd 1 gång så i nyskick, säljs då jag har för många jackor. Frakt tillkommer om den ska fraktas. Perfekt till både vinter och vår!

Alice
Alice
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå klänning - Blå klänning köpt från Asos för 479 kr. Aldrig använd.
Volangkjol - Orange kjol med smock och volanger från Vero Moda. Endast använd 1-2 gånger så ser i princip helt ny ut. Nypris: 279 kr. Mitt pris: 70 kr.
Rött linne - Rött linne från Nelly. Endast använd 1 gång så ser helt ny ut. Nypris: 249kr. Mitt pris: 70 kr.
Satin shorts - Olivgröna satin-shorts från Gina Tricot. Oanvända (endast tagit bild i dom) och slutsålda på hemsidan. Nypris: 359 kr. Mitt pris: 100 kr.
Bianca key dress - Klänning från Bianca x Nelly i champangefärg. Endast använd 1 gång. Tajt i midjan.
Ribbstickad topp - Kort, ribbstickad topp med långa ärmar från Bik Bok. Fint skick samt ”avnopprad”.
Liknande annonser
Visa alla