Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka/kappa - Supermysig beige som är perfekt för alla dagar. Den har en normal passform och långa ärmar. Jackan är gjord av mjukt material.
Kappa/jacka - Säljer en kappa/jacka från missäy som är endast använt fåtal gånger. Jättefin för dig som vill piffa upp din outfit!
Kappa kappor jacka jackor - En kappa i gott skick från Zara. I en beige färg med guld och silver detaljer
Jacka/kappa - Beige jacka i jättebra skick, perfekt till våren💗
Kappa/jacka - jättefin lång vinter/höst kappa som är slutsåld från gina, tyvärr kommer den inte till användning. Helt nyskick. Nypris ca 1200
Kappa/jacka - Oanvänd ifrån ellos! Fin lite oversize men passar bra ändå på mig som har s i storlek! Man kan knäppa både vid händerna och längs framsidan av kroppen! Skulle nog tro att den passar de med storlek M med!
Kappa/jacka
Kappa/jacka  - 89 Kappa/jacka  - 90

Kappa/jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke:
Färg: Beige

149 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd pris kan diskuteras . Den är i storlek M men jag själv brukar ha storlek S på många jackor och den passa mig

Selma Sterner
Selma Sterner
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ridregn jacka  - Endast använd en gång. Säljer den för jag har för mycket jackor och den kommer aldrig till användning! Köpte den för 1200kr den är normal i storleken och man får plats med en tun jacka under
Liknande annonser
Visa alla